Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Politics

Вікторе Федоровичу, скільки ще буде трупів?! - журналістка (ВІДЕО)

Янукович приїхав у Раду вгамовувати своїх депутатів - пригрозив розпуском
Президент Віктор Янукович прибув у Верховну Раду на засіданні фракції Партії регіонів. Про це повідомляє кореспондент "Української правди".
У супроводі охорони та деяких депутатів він близько 20:27 зайшов на засідання. Він не відповів на питання кореспондента, зокрема і про те, коли буде введено надзвичайний стан. Янукович має стурбований вигляд.
 

У Києві почалася перша геополітична революція XXI століття, - Саакашвілі

Демократичний світ не повинен залишати козака (Україну) на морозі
Екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі на шпальтах The Wall Street Journal закликає не плутати те, що відбувається в Україні, з демонстраціями в інших країнах, де люди борються за соціальні права або протестують проти корумпованого правителя, - пише "День".
На його думку, в Києві почалася "перша геополітична революція XXI століття". Мається на увазі, що це подія наддержавного масштабу, не просто протистояння між "сотнями тисяч протестувальників" і режимом Віктора Януковича, а боротьба "двох ідеологій, двох уявлень про світ
 

Росія підтримує український народ, - Путін (ВІДЕО)

Росія співпрацюватиме з новим українським урядом, незважаючи на те, хто його очолить. Таке заявив президент Федерації на підсумковій прес-конференції після саміту Росія-ЄС у Брюсселі, - повідомляє 5.ua.
Водночас, Путін наголосив, що Москві дуже цікаво, яку економічну політику проводитиме майбутній уряд України.
Володимир Путін, президент Росії:
 

Влада з переляку сама себе замуровує і саджає за ґрати (ФОТО)

Схоже, що після повстань в регіонах і масового захоплення ОДА Янукович впав у неконтрольований істеричний переляк. Не без його відома в ніч на 28 січня урядовий квартал навіть обгородили бетонними блоками. На перетині Інститутської й Шовковичної вулиць у центрі столиці виросла барикада з бетонних блоків. Звідки взялася така споруда, ні правоохоронці ні гаїшники не говорили. Але вже по обіді на машинах без номерних знаків з’явилися робітники з краном і теж без будь-яких пояснень розібрали барикаду.
 

Олена Лукаш отримала правову освіту заочно, в Академії... туризму, - журналісти

Вуз, який закінчила міністр юстиції, знаходиться в Києві, на Великій Окружній
Про це тележурналіст Єгор Чичеринда написав на своїй сторінці у Facebook: "Знаєте, яку освіту має міністр юстиції Олена Лукаш? Вона закінчила Академію праці та соціальних відносин Федерації професійних спілок України (у 2000-му році), і отримала диплом за спеціальністю "правознавство".
Ви особисто знаєте такий київський вуз??? Де він знаходиться, і які "проффесори" у ньому викладають???
 

Тимошенко: Звільніть Україну від диктатури зараз, поки є шанс

Звернення Юлії Тимошенко до українського народу
Те, що сьогодні Микола Азаров подав у відставку та було скасовано частину диктаторських законів, - не є каяттям влади або перемогою опозиції. Це є перший реальний результат боротьби людей, які вийшли на всі майдани України та світу і почали брати владу в свої руки.
Перемога, яку Майдан виборов сьогодні, - є першим успішним кроком. Але цього недостатньо…
 

Партія регіонів стала фашистською структурою і має бути заборонена, - Віктор Балога

ПР не має нічого спільного з демократією
Про це народний депутат Віктор Балога написав на своїй сторінці у Facebook: "Партія регіонів як політична організація має бути заборонена. На сьогодні ПР діє як антиукраїнська і антидержавна сила, що послідовно, системно і цілеспрямовано намагається загнати суспільство і всю країну під прес диктатури. Саме встановлення диктатури є на сьогодні єдиним змістом діяльності Партії регіонів. Для досягнення цієї мети вона використовує весь протизаконний арсенал – від ухвалення антидемократичних законів до терору міліції і бандитів-тітушок.
 

Опозиція очікує указу Януковича про відставку всього Кабміну

Відставка Азарова без відставки уряду не влаштовує опозицію, - Яценюк
Лідер фракції ВО "Батьківщина" Арсеній Яценюк вважає, що відставка прем'єр-міністра тягне за собою відставку всього уряду.
"Ми очікуємо указ Президента Януковича про відставку Кабміну. Тому що заява про відставку прем'єр-міністра тягне за собою відставку всього уряду. Нехай Янукович підписує указ про відставку", – сказав Яценюк. 
Інф.:24tv.ua
 

Рада скасувала 9 із 12 диктаторських законів

Верховна Рада скасувала 9 із 12 законів, які обмежували громадянські свободи громадян і були прийняті 16 січня "у ручному режимі". За деякими іншими даними, скасували лише 8.
За відповідне рішення проголосували 361 народний депутат.
Члени фракції Компартії за це рішення не голосували.
 

Микола Азаров подав у відставку з поста прем'єр-міністра України

Прем'єр Микола Азаров подав у відставку.
Про відповідну його заяву повідомляє прес-служба Кабміну.
"З метою створити додаткові можливості для суспільно-політичного компромісу, заради мирного врегулювання конфлікту, прийняв особисте рішення просити президента прийняти мою відставку з поста прем'єр-міністра", - йдеться у заяві Азарова.
 

Ми повинні усвідомити: ці надзвичайні стани завершувалися крахом влади, - Порошенко

Петро Порошенко на своїй сторінці у Фейсбук 3 години тому написав наступне: "Сьогодні нас намагаються залякати запровадженням надзвичайного стану. Це останній інструмент, який може вжити влада у боротьбі проти свого народу. Ми повинні розуміти, про що йдеться. Йдеться не про порятунок країни – йдеться про спробу влади врятувати саму себе від народного гніву.
 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1008
mod_vvisit_counterВчора5399
mod_vvisit_counterЦього тижня11707
mod_vvisit_counterМинулого тижня44562
mod_vvisit_counterЦього місяця1008
mod_vvisit_counterМинулого місяця179236
mod_vvisit_counterЗа весь час27792488