Politics
ЄС визнав, що повітряні удари авіації Росії й Сирії по Алеппо - це можливі воєнні злочини Російські авіаудари по Алеппо призвели до загибелі сотень цивільних мешканцівМіністри закордонних справ країн-членів Європейського союзу, що зібралися на засідання Ради ЄС у Люксембурзі, рішуче засудили повітряні удари авіації влади Сирії й Росії по цивільних цілях у сирійському місті Алеппо й заявили, що ці удари можуть становити воєнні злочини. Read more... Add new comment
|
|||||||||||
|
More Articles...
- Чорновіл закликав Тимошенко виключити з фракції Надію Савченко за її підігравання Путіну
- Путін в нокдауні! Європа нарешті офіційно визнала факт війни Росії проти України, - Резолюція ПАРЄ (повний текст)
- Україна лідирує в Європі та світі за кількістю політичних партій
- У Харкові є загроза створення "ХНР"!










Російські авіаудари по Алеппо призвели до загибелі сотень цивільних мешканців
Привід для "відновлення війни" у ФСБ знайшли у вигляді Мотороли
17 жовтня Рада проводить "Круглий стіл" на тему: "Досвід взаємодії інститутів громадянського суспільства та державних діячів у країнах Балтії та Північної Європи"
Захарченко заявив, що смертю "Мотороли" Порошенко оголосив війну "днр"
Михайло Басараб, політолог: "Україна не повинна виконувати Мінських домовленостей, якщо вони суперечать здоровому глузду і визнаним міжнародним стандартам"
ПАРЄ: повернення Росії і викрадення Європи, - Дмитро Кулеба
Порошенко не виключає повномасштабного вторгнення













