На зустрічі Путін фактично визнав, що колаборантами на Донбасі керує саме він
Володимир Пилипчук, політик науковець: Нормандія. Мої оцінки - коротко:
А - оцінка учасників перемовин
1. "Клоун", "комік" і "артист" ЗЕ на перемовинах виявився набагато вправнішими дипломатом, результативнішим і патріотичнішим президентом, ніж "дипломований дипломат", "досвідчений президент" і "патріот у вишиванці" - Порошенко.
|
Росія як держава-окупант має вивести свої війська з Кримського півострова і припинити тимчасову окупацію території України
Генасамблея ООН прийняла резолюцію "Проблема мілітаризації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя (Україна), а також частин Чорного та Азовського морів", яка закликає РФ вивести свої війська з Кримського півострова і припинити тимчасову окупацію території України.
Як повідомляє у Facebook прес-служба постійного представництва України при ООН, за ухвалення резолюції проголосували 63 країни, проти - 19, утрималися - 66.
У нього взагалі будь-яка така зустріч - розвідка боєм. Його на це вчили, - журналіст Віталій Портников
Стратити не можна помилувати: саміт в Парижі
Якщо хтось думає, що Путін полетить з Парижа і все це забуде, він сильно помиляється. Тому що Путін до всього цього як раз і готувався, готувався до того, щоб усе це витерпіти. Україна вже має блищати яскравим алмазом у путінській короні, своїм світінням відтіняючи раніше захоплену і пригвинчену до цієї самої короні Білорусь.
Головне з брифінгу Зеленського за результатами "нормандського саміту"
Глава держави розповів про переговори та свої враження від Путіна.
Лідери чотирьох держав 9 грудня зустрілися у Парижі на "нормандському саміті" для того, щоб обговорити урегулювання ситуації на окупованому Росією Донбасі. За результатами переговорів, що тривали вісім годин, президент України Володимир Зеленський провів брифінг. Тиждень.ua записав головні тези глави держави.
Президент України здобув тактичні перемоги на нормандській зустрічі
Перша нормандська: як та у чому Зеленський переміг Путіна на саміті в Парижі.
Президент Володимир Зеленський зустрівся у Парижі зі своїм російським колегою та тезкою Владіміром Путіним. Проведення такого " нормандського саміту" Зеленський добивався ледь не від дня свого обрання на посаду президента.
Очікування не було марним.
"Формула Штайнмаєра" - прикриття для дерибану української землі
Який звя'зок між "формулою Штайнмаєра" і намаганням запровадити ринок землі, коментує колишній суддя Конституційного Суду України Віктор Шишкін на своєму YouTube-каналі.
"Формула Штайнмаєра" існує вже 3 роки. Чому саме зараз її активізували?
"Формула Штайнмаєра" - прикриття для дерибану української землі. На відміну від "формули Штайнмаєра", якщо земля "піде", то це вже назавжди.
До нормандської зустрічі - лічені дні
Під час ефіру Зеленський відповість на питання, з чим поїде на зустріч у нормандському форматі, яка запланована на понеділок, 9 грудня в Парижі.
Також гостями програми стануть: експрезидент України Леонід Кравчук, колишній президент Грузії і ексглава Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі, глава Офісу президента Андрій Богдан, нардеп, лідер партії Голос Святослав Вакарчук, нардеп, лідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко, глава фракції Слуга народу Давид Арахамія, представник України в Тристоронній контактній групі Олексій Резніков, нардеп від Євросолідарності, колишній голова Верховної Ради Андрій Парубій.
Українська Національна Рада вважає неконституційним цей закон, а також саму постановку питання про ринок землі
Про це йдеться у Заяві Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" від 5 грудня 2019 року.
Мораторій на її продаж накладений Конституцією України (ст. 13, 14). У приватній власності громадян згідно з чинним Земельним Кодексом можуть бути лише земельні ділянки для ведення особистого (присадибного чи дачного) господарства, садівництва, спорудження гаражів.
Будапештський меморандум - єдина правова основа врегулювання російсько-українського конфлікту
До саміту нормандської четвірки в Парижі залишилося дуже мало, тому інформаційна артпідготовка з кожним днем дедалі закпекліша.
Мешканці російського телевізора вже вирішили, що у Зеленського є два варіанти: або він повинен просто у Парижі публічно обійнятися з ватажками «днр» і «лнр», здати Україну і поцілувати туфлю Путіну, або йому взагалі не треба їхати до Парижа.
Степан Хмара: Покидьків, які хочуть розпродати українську землю, потрібно викинути
Вони мають зникнути, як роса на сонці!
Про це Герой України Степан Хмара заявив 4 грудня 2019 року у Верховній Раді України. Степан Хмара під час імітованих ЗЕ-командою парламентських слухань з питання "ринку землі" закликав українців у випадку голосування за антиконституційні закони про розпродаж нашої землі - прийти і викинути усю цю зелену шпану з органів влади.
Новий очільник Інституту нацпам’яті - доцент кафедри культурології Національного педагогічного університету імені Драгоманова
Кабінет міністрів України обрав нового главу Інституту національної пам’яті.
Про це повідомив народний депутат Олесій Гончаренко
|
|