Нас уже ніхто і ніколи не розділить за мовною ознакою, - Порошенко

Президент України Петро Порошенко привітав українців з нагоди Дня української мови та писемності. Текст привітання глави держави розміщено на його сторінці в соціальній мережі Фейсбук, повідомляє newsru.ua.
"Любімо українську мову, плекаймо її. Говорити нею – це найкращий спосіб її підтримати", - підкреслює президент.
"Все більше російськомовних поділяють позицію, на якій і я стою, як президент: єдиною державною є і буде наша українська мова. Ми бачимо, що російською мовою Україну захищають і люблять так само мужньо і палко, як українською. Після того, що ми всі разом пережили і переживаємо цього року, нас вже ніхто і ніколи не розділить за мовною ознакою. Я, як президент, цього не допущу", - зазначив Порошенко.
Відзначимо, у Донецькій області в містах і районах в рамках Тижня державної мови проводяться заходи, спрямовані на популяризацію української культури.
Міністерство освіти і науки України затвердило низку інновацій в проведенні зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у 2015 році. Всі випускники шкіл обов'язково складатимуть ЗНО з української мови та літератури, в той час як раніше цей тест здавали тільки ті випускники, які планували вступати до вузів.
Інф.: newsru.ua
Коментарі