Main
Куди летить українська економіка: важливі показники
Economics and Business |

У тому числі впали на 6,8% вантажні перевезення залізницею (через падіння транзиту вантажів територією України внаслідок цілеспрямованої політики Росії щодо завантаження своїх портів, а також проходженні вантажів по території Білорусії, яка входить до МС), на 1,4% - автотранспортом, на 2,9% - авіатранспортом, на 15,1% - трубопровідним транспортом (через зниження обсягів транзиту російського газу), на 31,9% - водним транспортом.
Read more... Add new comment
|
Hot topic |

Українці, які вирішуються купити квартиру в новобудові за великі гроші, скаржаться, що їх обдурив забудовник.
Будівельні компанії обіцяють покупцям одне, а здають в експлуатацію недобудовані будинки з дешевших матеріалів, ніж було закладено в проект.
Трав'яний чай допоможе не лише втамувати спрагу, а й схуднути
Health Care |

І хоча спеціальні дієти та фізичне навантаження є найбільш ефективними способами скинути зайві кілограми, є й інші засоби, які також допомагають швидше протікати цьому процесу.
Однак, саме влітку виникає питання як не лише втратити зайві кілограми, а й втамувати спрагу, збалансувати організм.
Існує безліч видів трав'яних чаїв, які можна вживати з користю для здоров'я і одночасно втрачати зайву вагу.
Якщо з Тимошенко щось станеться, то у Януковича шансів на порятунок не залишиться, - Олег Соскін
Politics |

Таку думку напередодні святкування Трійці висловив Голова УНКП Олег Соскін.Професор заявив, що на даний момент гріхи чинного глави держави в кілька разів перевершили провину лідера опозиції, - повідомляє newsmax.com.ua. У разі якщо з Юлією Тимошенко станеться щось, то для Януковича і його Сім'ї не залишиться шансів на порятунок, вважає глава консервативної партії. Більше того, Соскін зазначив, що як у випадку з Гонгадзе для Кучми, так і Тимошенко може погубити Януковича. Детальніше
24 червня - Акція "Захистимо музей Максима Рильського від забудовників!"
Civil Society |

Завтра, 24 червня 2013 року відбудеться пікетування незаконної забудови біля музею українського поета Максима Рильського. В акції братимуть участь жителі селища Добрий Шлях (в якому знаходиться музей Максима Рильського) разом зі своїми собаками. Девіз акції: "Захистимо музей Максима Рильського від забудовників!".
У столиці, на території Голосіївського парку ім. Максима Рильського, на березі Оріхуватських ставків забудовник - обслуговуючий кооператив "Б.І.П." - вирубав більше 100 дерев на зсувонебезпечному схилі для будівництва 4-поверхового приватного будинку.
Знаку Трійці - Тризубу - 25 000 років, - дослідження
History |

Число 3 і сьогодні вважається числом Бога, числом досконалості. Тризуб - це один із найдавніших символів світу. Вчені стверджують, що Тризуб виник приблизно 25 тис. років тому. Неймовірна історія цього найдавнішого містичного знаку - у фільмі-дослідженні "У пошуках істини. Тризуб Княгині Ольги" (2011р.), телеканал СТБ: дивитися ВІДЕО
Ніна Матвієнко заспіває англійською
Culture and Spirituality |

30 червня у центрі Токіо відбудеться перший “Мегамарш у вишиванках”
Ukrainian Abroad |

Марш розпочнеться з північного майданчика парку Міяшіта, що неподалік від станції Шібуя та продовжиться по центральних вуляцях Інокашіра та Мейджі, повз площу Хачіко.
В Японії зустріти українця, а тим паче вишиванку на вулицях міста дуже складно. Згуртування спільноти українців та збереження традицій, проведення спільних заходів має не аби яку роль.
"Сім'я", щоб стати найбагатшою, готова жерти інші групи олігархів, - експерт
Politics |

- Важливо, які цілі у нього. А ціль одна – щоб син був багатший за Ахметова. І щоб його в "Межигір'ї" ніхто не чіпав. У Януковича донецький менталітет, за яким усі мають працювати на його фабриках або фабриках його друзів. Тому середній клас, вільні журналісти не потрібні. Вони заважають, - сказав політтехнолог Денис Богуш в інтерв'ю Gazeta.ua (інф.: "Українська правда"), - "У всіх усе позабирають. Буде, умовно кажучи, "група Фірташа", "група Ахметова" та "група сім'ї". "Сім'я" буде найбагатшою. А потім вона почне жерти і Ахметова з Фірташем, як Лукашенко в Білорусі. Все рухається до цього." Детальніше
Українців, платників податків пограбовано ще на 34 млрд гривень
Economics and Business |

"Правлячий режим прирікає і майбутні уряди, які прийдуть йому на зміну, залишатися у борговому ярмі, адже тільки на обслуговування тих боргів, які Азаров зробив за перших 6 місяців 2013 року, вони повинні будуть знайти 34 млрд. гривень", - йдеться на osp-ua.info, - "Хто ж віддаватиме ці гроші? Зрозуміло, що цього не робитимуть зі своєї кишені Азаров, Янукович, Арбузов, Клименко чи будь-хто інший із кліки Януковича. Повертати ці гроші будемо ми, українці, платники податків. Отже, це нас пограбовано на 34 млрд. гривень". Детальніше
Українське посольство в Пакистані встановлює особи розстріляних українських туристів
Hot topic |

Зараз українське посольство встановлює особи туристів, загиблих в ході нападу бойовиків на готель поблизу восьмитисячника Нанга Парбат. Відкрита гаряча лінія, пише ubr.ua з посиланням на Інтерфакс-Україна (фото: rbc.ua).
"На даний момент українське посольство спільно з місцевою поліцією встановлюють особи туристів з України", - повідомив в.о. директора департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс.