Main
На голову НСПУ Віктора Баранова скоєно замах
Hot topic |

Проти Голови Національної спілки письменників України, члена Головної ради ВУТ “Просвіта” ім. Т. Шевченка, відомого громадського діяча Віктора Баранова вчинено кримінальний злочин. У ніч з 12 на 13 вересня цього року невідомі зловмисники підірівали і дощенту спалили його дачний будинок у с. Ровжі Вишгородського району. Завдано великої матеріальної та моральної шкоди. Через кілька днів після злочину невідомий "доброзичливець" з мобільного телефону пригрозив В.Баранову, що це "тільки початок" і "буде продовження", в разі якщо він не складе з себе повноважень Голови НСПУ.
Read more... Add new comment
|
Economics and Business |

Воюючи з доларом, Нацбанк змінив правила обігу валюти на рахунках.
Продовжуючи політику дедоларизації української економіки, Національний банк України має намір посилити статус гривні як єдиного законного платіжного засобу в Україні, для чого схвалив правки в порядок обігу валюти на рахунках фізосіб.
Опозиція спіймала "на гарячому" кнопкодава-регіонала
Politics |

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, після блокування опозицією спікер Володимир Рибак виніс призначення на повторне голосування, під час якого голосів за призначення судді забракло. Голова Верховної Ради заявив про намір винести призначення на друге переголосування, однак зрештою оголосив, що обрання судді не відбулося.
Для участі Тимошенко у президентських перегонах жодних перепон немає, - Яценюк
Politics |

"Юлія Тимошенко проживала на території України, її віковий ценз відповідає Конституції і вона добре володіє українською мовою. Жодних перепон для балотування на посаду кандидата в президенти України у неї немає", - уточнив він. Детальніше
Україна щороку втрачає "мізків" на 300 мільйонів доларів
Hot topic |

Україна щорічно втрачає 200-300 мільйонів доларів ВВП через виїзд за кордон 5-6 тисяч кваліфікованих IT-фахівців.
Про це йдеться у пояснювальній записці до проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо реалізації національного проекту "Технополіс" - створення інфраструктури інноваційного розвитку та високих технологій" і його складових та підтримки суб'єктів індустрії програмної продукції)".
Традиційно відома високим рівнем технічної освіти і багата інженерними талантами, Україна лише у сфері ІТ щорічно втрачає понад 5000-6000 фахівців.Про це йдеться у пояснювальній записці до проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо реалізації національного проекту "Технополіс" - створення інфраструктури інноваційного розвитку та високих технологій" і його складових та підтримки суб'єктів індустрії програмної продукції)".
Не культурою єдиною
Culture and Spirituality |

Редакція журналу "Українська культура" виступила на захист сучасного балету в Україні.
У Києві відбулася презентація унікального проекту - спеціального випуску журналу "Українська культура", присвяченого сучасному балету, а також творчості та життєвому шляху непересічного балетмейстера сучасності - Раду Поклітару.
Спецвипуск не став новинкою для журналу "УК", але, незважаючи на те, що видання патронується Міністерством культури, редакції вдалося підняти тему нерозуміння українських митців у нашій державі.
Українська економіка: на порозі нових торгових війн
Economics and Business |

Минулого тижня увага українського бізнесу знову була прикута до міжнародних подій. І якщо фінансовий, фондовий і енергетичний ринки гадали, нападе чи ні США на Сирію, то аграрний та промисловий сектор слідкував за діями санітарної служби Росії.
Головний державний санітарний лікар Росії та глава Росспоживнагляду Геннадій Оніщенко минулого тижня висловив припущення, що продукція 4-х українських фабрик корпорації Roshen може ще довго не буде потрапляти на російський ринок.
Хто наживається на хворих українцях
Hot topic |

Міністра Раїсу Богатирьову закликають не допустити закупівлі препаратів для лікування гепатитів за корупційною схемою. Ціна питання - 33,2 мільйони гривень.
Активісти з організацій з питань доступу до лікування в Україні заявляють про те, що Міністерство охорони здоров'я маніпулює тендерними закупівлями - чиновники обмежують кількість продавців ліків.
"Щойно Кабмін уперше в історії України вирішив фінансувати закупівлю ліків для лікування гепатитів, чиновники МОЗ одразу почали маніпуляції з тендерами, обмежуючи кількість продавців. І це - після того, як всі компанії-виробники сенсаційно заявили про готовність більш ніж удвічі зменшити вартість курсу лікування від смертельної хвороби", - сказано в заяві.
Як не набрати зайву вагу восени
Health Care |

Однак, від цього можна швидко набрати зайву вагу. Про це розповіла столичний дієтолог Лариса Чопенко.
Крім того, надмірна кількість їжі виснажує людину, бо щоб її перетравити, тіло витрачає багато енергії. Від цього відразу після прийому їжі з'являється втома. Восени треба дотримуватися двох правил: не переїдати і не худнути надто різко.
Нацбанк відпустив національну валюту у вільне падіння?
Economics and Business |

"Перший транш фонду складе не більше 2,5-3 млрд дол Умовою виділення такого кредиту буде перехід до плаваючого курсу гривні", - прогнозує колишній заступник голови НБУ Олександр Савченко. Схоже, що Нацбанк уже почав виконувати майбутнє вимога МВФ і відпустив національну валюту у вільне падіння. Детальніше
Демократія потребує не україноцентричної політики для бізнесу, а української політики для народу
Politics |
