Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Main

PostHeaderIcon Україна окупована бандформуваннями

   Politics
Українці усвідомили: країною керує криміналітет
Минулого тижня українці остаточно усвідомили: їх країною керують справжнісінькі злочинці. Про те, що раніше знали жертви рейдерів, сьогодні говорять усі. "Бандити у владі" - це вже аж ніяк не гіпербола опозиції. Пише видання Росбалт. Про те, що Україна "окупована бандформуваннями", зазвичай говорили тільки опозиціонери. Звиклі до бардаку в уряді і повного небажання держави брати участь у житті громадян українці ставилися до таких заяв поблажливо: мовляв, всі ви бандити. Але "антифашистський мітинг", який тиждень тому провели в Києві молодчики в костюмах Abibas, наочно показав: бандитські методи "вирішення питань" застосовуються далеко не лише до підприємців.
 

PostHeaderIcon ВК "Наступ" звинувачує Захарченка у брехні

   Civil Society
Всеукраїнський Комітет "Наступ" звернувся з Відкритим листом до міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка з вимогою взяти під особистий контроль кримінальні провадження щодо дій "Беркута" під час акції "Вставай, Україно!" 18 травня. У листі, підписаному головою ВК "Наступ" Русланом Секелою (на фото), зокрема, зазначається, що інформація Захарченка про відсутність у ВК "Наступ" дозвільних документів на встановлення наметів на Софійській площі не відповідає дійсності.
 

PostHeaderIcon Використання владою "братків" замість "людей у погонах" стає нормою

   Politics
"Битва при БРДМ" і соло Вадика-"Румуна", що увінчали опозиційну акцію 18 травня, дали привід поміркувати про причини повернення на столичні вулиці персонажів специфічної зовнішності. І про можливі наслідки цього явища, - пише "Дзеркало тижня". Повернення підвищеного попиту на юнаків, обтяжених надмірною м'язовою масою і не обтяжених зайвими принципами, має логічне пояснення. М'язисті, стрижені, розв'язні пацани знову затребувані, майже як у пам'ятні 90-ті. Заміна "організованих" бійців стихійними перетворилася на тенденцію. Зокрема під час рейдерських захоплень. Прибуток "загарбників" обчислюється сотнями тисяч доларів.  Детальніше
 

PostHeaderIcon Іран погрожує знищити противника одним ракетним ударом

   Hot topic
Іран розгорнув нові ракети, щоб "знищити противника одним пуском"
Іран розгорнув велику кількість нових пускових установок ракет великої дальності. За словами міністра оборони Ірану Ахмада Вахіді, нова зброя дозволить збройним силам країни "знищити противника" одним масованим пуском ракет класу "земля-земля", - передає УНІАН з посиланням на Росбалт.
Точної інформації про вид ракет, кількості пускових комплексів і місце розміщення немає. Вахіді також додав, що Іран ніколи не стане починати війну, передає іранське інформаційне агентство "Фарс".
 

PostHeaderIcon 10 продуктів, які вкрай шкідливо їсти на ніч

   Health Care
Сучасний темп життя, збитий режим сну і неспання, нічні посиденьки за комп'ютером - все це добре, якщо б не було необхідності прокидатися рано.
І ось вже ніби-то й очі злипаються, але все ніяк не приходить сон, або ж погане спите всю ніч.
Вчені встановили, що причиною безсоння та нестійкого сну можуть бути не лише стрес, перевтома, а й певні продукти.
До Вашої уваги список продуктів, які вкрай шкідливо вживати на ніч.
 

PostHeaderIcon До України прибули євроспостерігачі у справі Тимошенко

   Politics
Сьогодні до України прибула місія представників Європарламенту екс-президента Польщі Олександра Кваснєвського та екс-президента Європарламенту Пета Кокса.
Пет Кокс та Олександр Кваснєвський будуть перебувати на українській території з 26 по 28 травня, повідомили в МЗС України.
Нагадаємо, в. о. директора департаменту інформаційної політики Євген Перебийніс заявив, що в рамках візиту передбачається зустріч з чиновниками України з метою обговорення питань передбачених мандатом місії.
 

PostHeaderIcon У Швеції побудують "волохатий" хмарочос

   Hot topic
Одну зі стокгольмських будівель вирішили перебудувати: вона може стати вищою, кардинально змінити хочуть і її фасади. Будівлю планують вкрити довгими пластиковими "волосинами".
Своєрідним "хутром" споруду хочуть вкрити не просто для вигляду - волосини мають допомагати виробляти енергію та постачати її до приміщень. В них містяться спеціальні кристали - при згинанні волосини під дією вітру, навіть невеликого, такі кристали виробляють електроенергію.
 

PostHeaderIcon Україна збанкрутувала: у держскарбниці залишилося 800 тисяч гривень

   Hot topic
На сьогоднішній день Україна перетворилася на банкрута. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат Олег Медуниця.
За його словами, "вчора нарешті на бюджетний комітет через три місяці зволікань з'явилися представники державного казначейства. Був перший заступик. Його жвавий виступ був дуже швидко перервано репліками регіоналів-мажоритарників. Ми, так би мовити, в другу чергу. Коли стало зрозуміло, що просто так через комітет не пройдеш, він випалив: "Скільки у мене є, я всі гроші віддаю".
 

PostHeaderIcon Водіїв очікують нові заборони та штрафи

   Hot topic
У ДАІ хочуть ввести заборону на ксенонові фари та неправильне тонування.
Державтоінспекція розробляє законопроект про заборону самовільного встановлення ксенонових фар і тонування скла. Про це заявив начальник центру безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем при МВС Сергій Буднік.
"Поставлено завдання про встановлення відповідальності за перевищення норм і стандартів у тонуванні стекол, а також використання і встановлення непередбачених конструкцій транспортного засобу зовнішніх світлових приладів", - заявив Буднік.
 

PostHeaderIcon Як пити каву, щоб отримати максимальну користь

   Health Care
Напевно, знайдеться чимало тих, хто взагалі сумнівається в тому, що кава може приносити користь людині.
У своїй книзі "Архітектор снів" Етері Чаландзия називає каву "напоєм диявола", стверджуючи, що "в цій коричневій рідині є якийсь секрет", який змушує людей чинити опір їх природі і "коротати час з дияволом".
Однак, іспанські вчені переконані - кава необхідна організму і може бути корисна, але треба знати - як правильно її вживати.
 

PostHeaderIcon Пити алкоголь на ніч небезпечно

   Health Care
Вчені з Лондонського центру сну вивчили широко поширену помилкову думку про те, що прийом невеликої дози алкоголю на ніч не є таким небезпечним.
Виявилося, що якщо алкоголь допоможе заснути, то це призведе до порушень на різних стадіях сну. Причиною цього, за словами вчених, є те, що знижуючи тривалість засинання, спиртне викликає глибокий сон. При цьому порушується цикл "швидкого" сну, під час якого з'являються сновидіння. А саме цикл "швидкого" сну є необхідним для відновлення сил організму.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2649
mod_vvisit_counterВчора4519
mod_vvisit_counterЦього тижня22491
mod_vvisit_counterМинулого тижня32748
mod_vvisit_counterЦього місяця15605
mod_vvisit_counterМинулого місяця148718
mod_vvisit_counterЗа весь час26373852