Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Main

PostHeaderIcon Японія готова надати фінансову допомогу Україні

   Economics and Business
Уряд Японії готовий взяти участь в наданні фінансової допомоги Україні, cуму якої визначать на основі консультацій з МВФ.
Про це сьогодні заявив журналістам у Токіо глава МЗС країни Фуміо Кисида.
"Ми позитивно ставимося до фінансової допомоги Україні. Необхідна сума буде визначена на основі результатів роботи дослідницької місії МВФ і консультацій з самою Україною", - зазначив він.
 

PostHeaderIcon Психологи цілодобово консультують постраждалих внаслідок трагічних подій в Україні

   Hot topic
Консультаційна психологічно-психіатрична допомога постраждалим внаслідок трагічних подій в Україні надається цілодобово. Про це повідомила головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "психіатрія і наркологія" Ірина Пінчук під час наради з питань медичної, психологічної та соціальної реабілітації постраждалим, учасникам масових акцій громадянського протесту та членам їхніх сімей, що відбулася сьогодні у Міністерстві охорони здоров’я України.
 

PostHeaderIcon Супермаркети оголосили бойкот товарам з РФ

   Hot topic
Торгівельна мережа Billa впровадила маркування продукції прапорцями відповідно до країни походження.
Користувачі соціальних мереж сприйняли нововведення дуже схвально, оскільки воно допомагає швидше ідентифікувати продукцію російських підприємств з метою її бойкоту.
 

PostHeaderIcon Український гімн російською мовою зібрав тисячі прихильників (ВІДЕО)

   Civil Society
Український гімн переклали російською мовою.
"Сіла та переклала російською наш гімн - в його повному обсязі, сенсі і красі. Для тих, хто не в курсі, про що Україна співає кожен день протягом останніх трьох місяців. Включаючи тих, хто чомусь вирішив, що може гуляти по нашій землі, граючи зброєю, і щось нам забороняти", - пояснила на своїй Фейсбук-сторінці авторка перекладу Олена Болтушкіна.
 

PostHeaderIcon З прадавніх часів і дотепер більшість населення Криму – українці

   Civil Society
На кожну краплю російської крові, пролиту за цю землю, приходиться відро крові українців
Цікава і складна історія цього терену української землі. Росіяни після завоювання Криму так перекривили всі історичні джерела та археологічні факти, що тепер важко установити справжні події, які мали місце в Криму в давні віки.
Але установити істину треба, бо саме від неї залежать відносини народів, що тепер живуть в Криму.
 

PostHeaderIcon Істерія Росії в Україні - це страшна межа російської історії, - російський журналіст

   Civil Society
Російський журналіст Максим Шевченко на блозі радіо "Ехо Москви" написав:
"Я провів останні кілька днів у Криму. Звідти вся ця офіційна істерична турбота про захист росіян на Україні виглядає не просто дивно - вона виглядає жахливо.
Росіяни і українці в Криму це один народ, який тут називають "слов'яни", вільно говорять то російською, то українською.
Слов'яни - тому, що інший відносно великий народ тут - кримські татари, які перебувають у страшній тривозі. Слов'ян у Криму приблизно два мільйони, татар - триста тисяч. Більша частина цього прекрасного і працелюбного народу, позбавленого Сталіним не тільки Батьківщини, але навіть імені - прості селяни, не досвідчені в тонкощах геополітики".
 

PostHeaderIcon 30 ядерних російських бомбардувальників з'явилися на східному кордоні України (ФОТО)

   Politics
Їх зафіксувало Міноборони США
За відомостями іноземних ЗМІ, камери супутників Міноборони США нібито засікли прибуття понад тридцяти російських ядерних бомбардувальників на аеродромі в районі Борисоглібська у Воронезькій області з державної бази зберігання ракетно-ядерного озброєння Воронеж-45.
Американці спостерігали за численними пересуваннями військових зі сховища до одного з літаків, який у даний час вже знаходиться на злітно-посадковій смузі в аеропорту.
Як повідомляють джерела з Національного розвідувального управління США, всього два дні тому в цьому районі знаходилося тільки два бомбардувальники і літак в аеропорту на схід від сховища, повідомляє іноземна преса.
 

PostHeaderIcon "Хотят ли русские войны?": новий підтекст відомої радянської пісні (ВІДЕО)

   Civil Society
Марк Бернес проти Володимира Путіна
Пісня "Хотят ли русские войны?", першим виконавцем якої був Марк Бернес, стала символом миролюбної політики СРСР. Лозунги "Миру мир", "Ні війні!", плакати із зображенням голуба миру можна було побачити скрізь. Хто міг подумати, що саме Росія через 70 років після другої світової війни унаслідує традиції Третього Рейху, бліц-криг, окупацію інших держав, загрозу всьому цивілізованому світові?... Але це жахливий факт.
 

PostHeaderIcon Маріонеткова Рада Криму вирішила терміново приєднати Крим до до Росії

   Politics
Верховна Рада Криму прийняла рішення про входження автономії до складу Росії
Про це повідомляє РІА Новости.
"Увійти до складу Російської Федерації на правах суб'єкта Російської Федерації", - йдеться в тексті рішення. Один із депутатів сепаратистів Рустам Теміргалієв написав у себе в Facebook.
 

PostHeaderIcon Європа готова інвестувати в Україну 5 мільярдів євро

   Economics and Business
Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) готовий інвестувати в українську економіку не менше 5 мільярдів євро у період до 2020 року.
Як повідомляє прес-служба банку, кошти планується надати в рамках підтримки структурних макроекономічних реформ.
 

PostHeaderIcon Українські військові перехопили частину переговорів військових РФ

   Hot topic
У Криму ВМС України перехопили частину переговорів російських солдатів.
Українцям вдалося перехопити переговори російських солдатів. Накази бійцям РФ давали з ВМФ Росії. Наразі ситуація у Криму залишається напруженою – Російські військові вдаються до нових тактик блокування кораблів та збільшують кількість військової техніки на території автономії. Так, у Феодосії, де ще минулого тижня знаходилося три БТР, сьогодні їх стало 9.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2166
mod_vvisit_counterВчора4113
mod_vvisit_counterЦього тижня15167
mod_vvisit_counterМинулого тижня40500
mod_vvisit_counterЦього місяця135875
mod_vvisit_counterМинулого місяця142133
mod_vvisit_counterЗа весь час27598482