Main
Тисячі туристів другу добу не можуть покинути Балі через виверження вулкану Агунг (+ВІДЕО)
| Civil Society |
Вночі вулкан Агунг вивергав зі свого жерла вогонь.На індонезійському острові Балі тисячі туристів другу добу залишаються заблокованими через пробудження вулкана Агунг.
Як повідомляє DW, 28 листопада роботу головного аеропорту на острові у місті Денпасар вирішили не відновлювати. Він залишається закритим уже другий день поспіль.
Було скасовано понад 440 рейсів, що були заплановані в аеропорту на вівторок.
Read more... Add new comment
|
| Civil Society |
Художній фільм "Кіборги" може стати потужним чинником для утвердження образу українського героїзмуНе здадуться поки живі!
Це історія українців, які стояли на захисті своєї країни в боях за Донецький аеропорт у 2014-2015 роках. Пропонуємо до Вашої уваги анонс одного з найочікуваніших українських фільмів цієї осені - "КІБОРГИ", який виходить у прокат 7 грудня 2017 року.
Україна лідирує! У нас рівень організованої злочинності один із найвищих
| Civil Society |
Україна увійшла до списку країн з найвищим рівнем організованої злочинностіУкраїна розташувалася недалеко від країн Латинської Америки та Африки.
Україна увійшла у список країн з найбільш високим рівнем організованої злочинності. Про це свідчать дані рейтингу, складеного фахівцями Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ).
Мільярд гривень за “роботу” президента доведеться викласти українцям
| Politics |
Спрогнозовано бюджет на витрати щодо діяльності Петра Порошенка та Адміністрації Президента (АП) у розмірі 1,126 млрд гривень на 2018 рік. При цьому зарплата державних діячів загалом становитиме близько 365,7 млн грн.
Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на “Газету по-українськи“.
Путін – Аль Капоне ХХI століття, - російський політолог
| Politics |
Пограбування тисячоліття: Путін і компанія вивели у США понад 1 трильйон доларів російських активів "Великий уряд Володимира Путіна" стане свого роду колективним Аль Капоне ХХI століття, який, як відомо, був засуджений не за вбивства та розбійні грабежі.
З граничною відвертістю стратегічні завдання правлячим в Росії угрупованням на десяті роки ХХI століття ("династичний етап") сформулював у 2013 році придворний кремлівський літописець Євген Мінченко у своїй щорічній відтоді оновлюваній доповіді "Великий уряд Володимира Путіна і Політбюро 2.0":
Маленька Литва надасть великій Україні озброєння на 2 млн євро
| Politics |
Литва має намір передати Україні озброєння, вартість якого становить 1,93 мільйона євроПро це йдеться у проекті постанови уряду Литви, підготовленому Міноборони балтійської держави і опублікованому на сторінці електронного парламенту, передає УНН.
"Уряд Литви прийняв рішення передати з безоплатним правом власності Міноборони України матеріальне майно вартістю 1,931 мільйона євро на 1 жовтня 2017 року", - йдеться в опублікованому проекті.
Мир із присмаком свіжого хліба: військові доправляють гуманітарну допомогу у Гладосове і Травневе (ВІДЕО)
| Politics |
Як повідомлялося, цього тижня , завдяки блискавичній спецоперації в Україну повернули два населені пункти. Це була так звана сіра зона, територія безвладдя, з якої найманці почали обстрілювати українські позиції. Тепер там українська влада і український прапор. При звільненні населених пунктів жоден із бойовиків не постраждав. Ворожий підрозділ утік, як тільки побачив українців.
На тлі повного розграбування держави органами влади і зубожіння людей чиновники скаржаться на малу зарплату, - Володимир Пилипчук
| Civil Society |
Політик і громадський діяч Володимир Пилипчук навів свіжий приклад з "мізерною" зарплатою Шкіряка у 350 000 гривеньЩо можна сказати про наш народ в умовах:
- коли народу платять мізерну зарплату і пенсії?
- коли люди сплачують небачено здирницькі комунальні платежі?
- коли йде повне розграбування держави?
- коли владна банда, зраджуючи країну, здає її ворогу?
Президент: Не визнавати Голодомор – так само аморально, як і заперечувати Голокост (+ВІДЕО)
| Politics |
У День пам’яті жертв Голодомору в Україні 1932-33 років Президент Петро Порошенко взяв участь у заходах із вшанування пам’яті невинно убієнних у ті страшні рокиПід час церемонії вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років в Україні, Глава держави наголосив на важливості того, "щоб наші нащадки завжди знали, що то був не просто штучний голод, а ретельно спланований Голодомор".
"Ба більше - геноцид, за всіма ознаками, як їх визначено в Конвенції ООН від 9 грудня 1948 року. Щоб на всіх континентах усвідомили, що не визнавати Голодомор – так само аморально, як і заперечувати Голокост", - сказав Петро Порошенко.
У НАБУ висловили жаль, що ГПУ з її ресурсами так і не змогла розслідувати справи про корупцію
| Politics |
У Ситника закликали Луценка не спекулювати на темі передачі справ із ГПУ до НАБУУ НАБУ не бачать підстав не приймати справ від ГПУ, але оцінюють пов'язані з цим ризики.
Передача кримінальних проваджень, зареєстрованих до грудня 2015 року Генеральною прокуратурою, Національному антикорупційному бюро створить ризики для поточних розслідувань справ щодо топ-корупціонерів, але в Бюро не вбачають підстав не приймати зазначені справи.
Google стежить за місцеперебуванням користувачів пристроїв на Android навіть при вимкненій геолокації
| Science and Education |
Про це дізналося видання QuartzАнонімний представник Google підтвердив інформацію, повідомляє tsn.ua.
Google стежить за локацією пристроїв на Android у разі вимкнених сервісів геолокації.
Анонімний представник Google підтвердив інформацію.























