Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Main

PostHeaderIcon Конституцію України потрібно не змінювати, а виконувати, - новий претендент на посаду президента Ігор Шеченко (+ВІДЕО)

   Politics
Ігор Шевченко: Україна потребує президента нової якості, "українського Макрона"
13 листопада у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" відбулась прес-конференція "Ігор Шевченко йде в президенти у 2019 році" за участю міністра екології та природних ресурсів (у 2014-2015 р.р.), почесного президента Асоціації правників України Ігоря Шевченка.
Ігор Шевченко заявив, що буде висувати свою кандидатуру на чергових виборах президента України наступного року.
 

PostHeaderIcon Президент підтримав ініціативу Юрія Щербака щодо створення Ради національної єдності (+ВІДЕО)

   Politics
Має бути постійний діалог між органами влади і супільством, - письменник Юрій Щербак
Тільки враховуючи минуле, його трагічні уроки, можна свідомо визначати шлях у майбутнє та поза ним. Україна стоїть на порозі нових шляхів. На неї чекають вибори. Тим часом світова геополітична ситуація стає щораз хаотичнішою. Росія, фактично, почала світову гібридну війну, у якій мішенню стала Україна.
 

PostHeaderIcon Чи достатньо виразно політична Європа демонструє з ким вона: з жертвами чи з вбивцями, - російський професор

   Politics
Борис Соколов: Вшанували закінчення старої війни на фоні нової
За задумом господаря урочистостей, президента Франції Еммануеля Макрона, ювілейна церемонія біля Тріумфальної арки мала продемонструвати передусім єдність Європи й, ширше, Заходу в цілому. Але саме з цим не дуже вийшло. Британська прем’єр-міністр Тереза Мей, яку значно більше хвилюють нерозв’язані проблеми брекзіту, ніж демонстрація єдності з партнерами по Євросоюзу, церемонію в Парижі проігнорувала, влаштувавши сепаратні урочистості у Вестмінстері.
 

PostHeaderIcon Екс-помічнику нардепа від "БПП" закидають співучасть у вбивстві Катерини Гандзюк (ВІДЕО)

   Civil Society
Ігоря Павловського, колишнього помічника нардепа від "БПП" Миколи Паламарчука, затримала СБУ
Саме Павловського активісти називали посередником між виконавцями та замовником нападу на Катерину Гандзюк.
У день її поховання чоловіки в балаклавах розписали словами "вбивця" паркан біля будинку Павловського і закидали його подвір'я димовими шашками.
Про це йшлося у сюжеті випуску ТСН.19:30 за 12 листопада 2018 року:
 

PostHeaderIcon Порошенко: за підсумками зустрічі з Трампом відновлюють роботу Комісії стратегічного партнерства

   Politics
Коротка зустріч Порошенка з Трампом відбулась 10 листопада
За підсумками короткої зустрічі президента України Петра Порошенка і президента США Дональда Трампа було домовлено про відновлення роботи Комісії стратегічного партнерства України і США, повідомив голова української держави після участі в заходах у Парижі, де також були лідери провідних країн світу.
 

PostHeaderIcon Він діє. Чому Яценюк повертається на білборди і як готується до виборів

   Politics
Яценюк вирішив нагадати про себе
Навесні 2016 року Верховна Рада зі скрипом звільнила Арсенія Яценюка з посади прем’єр-міністра.
За мотивами усунення Яценюка Держкіно могло б зняти гостросюжетний серіал, який може позмагатися з "Грою престолів", "Картковим будинком" та навіть славетними "Довгоносиками". У цій історії є все необхідне для культовості: інтриги, зради, конфлікти у найвищому керівництві держави, провокації, чорний піар, компромати та сварки.
 

PostHeaderIcon Адвокати московських українофобів прагнуть законсервувати мовну шизофренію в Україні та її столиці, - письменник Олег Чорногуз

   Civil Society
Олег Чорогуз, письменик: ШИЗОФРЕНІЯ У СПАДОК
Головний піп сучасної Московії Кіріл назвав війну Московії з Україною у ХХІ сторіччі "священною”, а окупацію української території – "Хрестовим походом за православ’я".
За чотири роки до початку московсько-української війни, а саме у 2010 році, я надрукував статтю про російську мову в Україні і що вона принесла нам, українцям, які після 1654 року опинилися не в "братньому союзі" з Московією, а в рабстві,
 

PostHeaderIcon Путін боїться не лише Томосу для України, - Портников

   Politics
Журналіст Віталій Портников: У російських чекістів немає союзників і друзів, а є агенти і "корисні ідіоти"
Приїзд російського президента Володимира Путіна на весілля глави австрійського зовнішньополітичного відомства Карін Кнайсль вважався однією з головних політичних сенсацій останнього часу. Дійсно – про яку зовнішньополітичну ізоляцію російського правителя можна говорити, якщо його запрошують навіть на приватні вечірки європейських політиків?
 

PostHeaderIcon Усик жорстко нокаутував Белью в чемпіонському бою (ВІДЕО)

   Sport
"Під час перфомансу Олександра Усика переможно лунали слова пісні: Не дамо свій край нікому, краще згинемо в бою"
Українець Олександр Усик (16-0, 12 КО) успішно захистив титули чемпіона світу в першій важкій вазі за версіями Всесвітньої боксерської ради (WBC), Всесвітньої боксерської асоціації (WBA), Всесвітньої боксерської організації (WBO) і Міжнародної федерації боксу (IBF), а також завоював чемпіонський пояс за версією журналу The Ring. Бій в Англії на стадіоні "Манчестер Арена" проти місцевого боксера Тоні Белью (30-2-2, 20 КО) завершився нокаутом у 8-му раунді.
 

PostHeaderIcon Ворожий снайпер: У мережі повідомили про загибель українських воїнів на Донбасі (+ВІДЕО)

   Civil Society
Загострення на Донбасі
9 листопада у ході важкого бою з росiйськими окупантами кульове поранення отримав український солдат Іван Воробей. Його бойовий побратим Євген Летюк кинувся перетягнути Івана до окопу... Ворожий снайпер...Обидва наших воїни загинули...
 

PostHeaderIcon У справі Катерини Гандзюк влада метається у спробах приховати правду, - Рахманін

   Civil Society
Журналіст Сергій Рахманін: "Шукай, кому вигідно", — вчив народний трибун Риму Луцій Кассій Лонгін Равілла
Застосувати це правило в історії з нападом на херсонську активістку Катерину Гандзюк непросто.
Влада метається в спробах приховати правду. Друзі й соратники фонтанують емоціями, намагаючись її знайти. Ми ж, котрі не знали Катерину особисто й не були свідками ні її боротьби, ні її муки, спробуємо, зберігаючи об'єктивність, розставити основні вказівники на шляху до покарання за злочин.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні4795
mod_vvisit_counterВчора5047
mod_vvisit_counterЦього тижня23220
mod_vvisit_counterМинулого тижня31709
mod_vvisit_counterЦього місяця45807
mod_vvisit_counterМинулого місяця188515
mod_vvisit_counterЗа весь час27366281