Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Main

PostHeaderIcon Вартість оренди житла в різних регіонах

   Economics and Business
Після бурхливих сплесків і потрясінь минулого року, ринок оренди житла у тилових регіонах стабілізувався.
У скільки сьогодні обходиться вирішення квартирного питання у різних куточках України, та що буде із цінами далі.
Вимушена міграція українців внаслідок повномасштабного вторгнення відчутно загострила й без того болюче квартирне питання.
 

PostHeaderIcon У четвер в Україну буде похолодання: температура впаде у всій країні

   Блоги
У четвер, 16 листопада, температура по всій Україні знизиться.
Місцями буде не вище +4°...+7°. Дощі продовжаться, проте покинуть західні області.
Місцями на півночі України опади будуть з мокрим снігом. Про це повідомляє Погода УНІАН.
 

PostHeaderIcon Рішення Заходу можуть змінити хід війни в Україні

   Politics
Якщо Захід уріже допомогу Україні, Росія виграє. Україна натомість може перемогти, якщо допомога надходитиме і надалі та у більших обсягах, ніж сьогодні.
Таку точку зору оприлюднив Інститут вивчення війни.
Позиційна війна - наслідок лімітованих поставок західної зброї.
 

PostHeaderIcon Національний університет "Львівська Політехніка" звільнив Фаріон

   Science and Education
Національний університет "Львівська Політехніка" звільнив Ірину Фаріон з посади професорки кафедри української мови на тлі її звинувачень у бік військових в тому, що вони спілкуються російською мовою.
Джерело: міністр освіти Оксен Лісовий у Facebook, джерела УП у правоохоронних органах
Пряма мова Лісового: "Позиція міністерства незмінна – людям, які не розділяють цінності гідності та не відчувають поваги до воїнів, немає місця в системі освіти.
 

PostHeaderIcon Окупанти готуються до зими, дезертирство росіян на півдні

   Strategy for Ukraine
Наразі російські військові намагаються перебратися ближче до другої лінії оборони, вона більш укріплена.
Спікер ОК "Південь" Наталія Гуменюк розповіла про наслідки ударів по командних пунктах росіян на півдні - в Скадовському районі та на Арабатській Стрілці. Під час телемарафону вона наголосила, що з допомогою таких атак ЗСУ ліквідовують російський військових високого рангу, що сприяє збільшенню випадків дезертирства серед окупантів. Таке явище зараз спостерігається, приміром, на лівому березі Херсонської області.
 

PostHeaderIcon Ворог готується до зимових обстрілів - розвідка

   Війна РФ проти України
За даними української розвідки, спецслужби РФ активно збирають інформацію про об'єкти критичної та військової інфраструктури України за допомогою завербованих навідників. Таким чином країна-агресор готується до масованих зимових ударів.
Про це повідомив представник ГУР Андрій Черняк у коментарі Liga.
Черняк уточнив, що російські окупанти активно готуються до нової хвилі ракетного і дронового терору.
 

PostHeaderIcon Буданов дав новий прогноз щодо війни: «2025-й стане переломним»:

   Politics
Керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов припустив, що війна росії проти України триватиме ще досить довго.
За його словами, навіть у разі завершення активних бойових дій Кремль навряд чи захоче підписувати мирну угоду та продовжить хаотично обстрілювати територію України.
«Є такі випадки в історії, коли давні війни між державами юридично так і не завершені. Простий приклад - росія і Японія, після 1945 року вони так і не підписали мирний договір через Північні острови. Тому цей сценарій дуже вірогідний і тут, тому що у росії значні територіальні апетити стосовно України, що стосуються не лише Криму», - заявив Буданов.
 

PostHeaderIcon Війна може затягнутися ще на п'ять років в Україні - The Economist

   Війна РФ проти України
Зазначається, що у разі виникнення нової серйозної кризи Захід опиниться у важкому становищі.
Війна Росії проти України може затягнутися ще на п'ять років. Про це все частіше говорять західні чиновники, пише The Economist.
Зазначається, що "зараз не найщасливіші часи", зокрема у зв'язку з тим, що війна між Ізраїлем і ХАМАС загрожує перекинутися на весь Близький Схід, а на задньому плані зіткнуться США та Іран. І найбільша у Європі з 1945 року війна в Україні не подає ознак закінчення, пише видання.
 

PostHeaderIcon Засновник Dragon Capital спрогнозував, що буде з курсом гривні в 2024 році - 40 грн долара не буде

   Economics and Business
Томаш Фіала, CEO компанії Dragon Capital, прогнозує курс гривні до долара на кінець поточного року на рівні 37 грн за долар, на кінець 2024 року — 39 грн за долар.
Про це він заявив під час івенту NV Формула успіху України.
За його словами, українська економіка перебуває у дуже непоганому стані з урахуванням війни.
 

PostHeaderIcon США залишаються найбажанішою країною для здобуття освіти в світі. Майже на 13% зросла кількість студентів з України

   Science and Education
Сполучені Штати є провідною країною, яку обирають для навчання іноземні студенти.
Такі дані опублікував Державний департамент США за даними звіту Інституту міжнародної освіти (IIE).
Річний вплив на економіку США навчання для іноземних студентів становить 38 мільярдів доларів, також ця сфера забезпечує 335 тисяч робочих місць в країні.
У 2022-2023 навчальному році, як мовиться у повідомленні Держдепу, понад 1 мільйон іноземних студентів навчалися в коледжах і університетах США.
 

PostHeaderIcon Що російські військові розповідають про плацдарм ЗСУ в лівому березі Дніпра

   Війна РФ проти України
Українська армія прорвалася на окупований лівий берег Дніпра.
Декілька днів тому українські війська зайняли селище Кринки, а добу тому перекинули туди важку техніку. ВВС вдалося поговорити з кількома російськими військовими, які бояться, що бої під Кринками стануть "самогубством" для них.
Джерела ВВС в російській армії підтвердили, що ЗСУ не тільки перейшли на окуповану Росією територію і зайняли плацдарм на лівому березі річки Дніпро в Херсонській області, а й почали переправляти туди військову техніку. Як кажуть джерела ВВС у ЗСУ, з цієї точки ЗСУ хоче розпочати масштабніший наступ — розділити російські війська і перерізати їхню лінію постачання.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні26711
mod_vvisit_counterВчора28886
mod_vvisit_counterЦього тижня73270
mod_vvisit_counterМинулого тижня28257
mod_vvisit_counterЦього місяця170865
mod_vvisit_counterМинулого місяця109965
mod_vvisit_counterЗа весь час27302980