Публічне нав’язування незатвердженого проекту "великого герба" - це правовий нігілізм і ганьба для України, - Павло Січкар
Чинні (і попередні) органи влади нав’язуть "великий" імперський герб, на якому "козак полює на лева" і обоє топчуть український прапор.
Як відомо, 25 серпня на позачерговій сесії Верховної Ради була прийнята Постанова про оголошення конкурсу на кращий ескіз великого Державного Герба України.
Оголошений конкурс на ескіз Великого Герба є четвертим із уже проведених в Україні. Попередні конкурси відбулися у 1991 році, в 1996–97 та у 2007–2009 роках.
Але чинні (і попередні) органи влади попри спротив громадськості нав’язуть "великий" імперський герб, на якому козак полює на лева і обоє топчуть український прапор.
Так, 23 вересня Президент України Володимир Зеленський звернувся до учасників 75-ї сесії Генасамблеї ООН на фоні проекту "великого герба", проти якого протестує громадськість.

Публічне нав’язування незатвердженого проекту "великого герба" - це правовий нігілізм і ганьба для України, - вважає журналіст Павло Січкар.

Інф. порталу "Воля народу"

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh