"Публікація книги президента Януковича, яка змогла вийти в австрійському видавництві, найближчим часом отримає широке міжнародне поширення, і Австрія може таким чином потрапити в недвозначний зв'язок із політикою Януковича", - пояснює Герхард Руїс причини відмови впливового в Австрії письменницького об'єднання IG Autorinnen Autoren брати участь у інформаційній підтримці нової книги.

Книга Віктора Януковича "Opportunity Ukraine" виявилася плагіатом (подробиці про це - на сайті  Української правди). У ній представлені уривки чужих текстів без посилань на авторів.

"Об'єднання письменників і письменниць Австрії" (IG Autorinnen Autoren) не буде надавати інформаційну підтримку книзі Президента України Віктора Януковича "Opportunity Ukraine", яка була видана в австрійському видавництві Mandelbaum. Про це йдеться в заяві керівника організації Руїса.

Організація розцінює появу книги Януковича не як звичайну практику видавництва, "оскільки вона до цих пір так і не запропонувала її в електронних торговельних мережах, що давно має бути зроблено".

Офіційну заяву IG Autorinnen Autoren щодо книги Януковича буде розміщено в Autoren Solidaritet - журналі організації, який виходить тричі на рік.    Інф. і фото: news.meta.ua.  

В Австрії відмовляються від книги Януковича
 
IG Autorinnen Autoren є впливовим в Австрії письменницьким об'єднанням. Econo.com.ua
13.09.2011 22:37
 
"Публікація книги президента Януковича, яка змогла вийти в австрійському видавництві, найближчим часом отримає широке міжнародне поширення, і Австрія може таким чином потрапити в недвозначну зв'язок з політикою Януковича", - пояснює Руїс причини відмови IG Autorinnen Autoren Австрії брати участь в інформаційній підтримці нової книги . >>> Українська Правда13.09.2011 13:32

Книга Віктора Януковича "Opportunity Ukraine" виявилася плагіатом. У ній представлені уривки чужих текстів без посилань на авторів. >>> RUpor.info13.09.2011 15:31

"Об'єднання письменників і письменниць Австрії" (IG Autorinnen Autoren) не буде надавати інформаційну підтримку книзі Президента Україна Віктора ЯНУКОВИЧА "Opportunity Ukraine", яка була видана в австрійському видавництві Mandelbaum Про це йдеться в заяві керівника організації Герхарда Руїса, повідомляє "Українська правда". >>> Український бізнес портал13.09.2011 17:23

Організація розцінює появу книги Януковича не як звичайну практику видавництва, "оскільки вона до цих пір так і не запропонувала її в електронних торговельних мережах, що давно має бути зроблено". >>> Новини N13.09.2011 17:31

Офіційна заява IG Autorinnen Autoren щодо книги Януковича буде розміщено в Autoren Solidaritet? журналі організації, який виходить три рази на рік. 

 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh