Бункер із арсеналом зброї під Києвом виявився складом товарів Інтернет-магазину
Підземна схованка зброї та боєприпасів під Києвом насправді є складом макетів легального столичного Інтернет-магазину "Парабеллум", повідомляє "Українська правда. Київ" з посиланням на представницю магазину.

"Усі товари у нас вже були перевірені-переперевірені, вони знають, що все деактивовано і за законом після порізки це вже не називається зброєю – це є товари народного вжитку, макети масогабаритні. На усі ці макети є документи, надані Науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС, також є документи про результати попередніх обшуків", - сказала вона.

У магазині наголосили, що весь товар, який показали на фото правоохоронці, офіційно продається, такий товар купували навчальні центри, школи для навчання поводженню зі зброєю, любителі, телевізійники для зйомок тощо.

Вона додала, що власнику не повідомили, що буде обшук у підземному сховищі. У цей же час проводили обшук і в магазині. Однак, за її словами, за результатами обшуку у магазині експерт підтвердив, що весь товар відповідає товарам народного вжитку.

"Усі камери позбивали, знищили. Замки зрізали. Коли власник приїхав з адвокатом, то його не пустили на його територію, він кілька годин простояв під закритими воротами і йому відмовляли відкрити. Цілий день все вантажили у вантажівки і вивозили. Протокол з описом вилученого товару не дали", - розказала вона деталі обшуку на складі під Києвом.

Раніше НВ повідомляло, що 4 листопада у підземному бункері на території дачного поселення у Бориспільському районі на Київщині правоохоронці виявили підземне сховище з великим арсеналом зброї та боєприпасів:

Інф.: nv.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh