altЛікарі не підтверджують і не спростовують захворювання шкіри Тимошенко
Екс-прем'єр Юлія Тимошенко проходить курс лікування в ЦКБ № 5 (Харків) відповідно до плану, залишеному при від'їзді лікарем з берлінської клініки "Шаріте" Лутцем Хармсом, повідомила заступник головлікаря ЦКЛ № 5 Ірина Фурса.
"Нічого нового з Юлією Володимирівною після останнього виїзду доктора Хармса, нічого нового в її стані не сталося того, чого б він не бачив. Лікування він їй розписав в останній день перед від'їздом. Він її оглянув, ознайомився з наявними додатковими методами дослідження, склав план і поїхав - до наступного приїзду цей план у нас є. Ми нічого не робимо такого, чого б не призначив лікар Хармс, все попунктно виповнюється по тому плану, який він залишив", - сказала Фурса журналістам четвер біля ЦКЛ № 5.
Вона відмовилася підтвердити або спростувати інформацію про те, що Тимошенко вразило невідоме шкірне захворювання.
Лікар також відмовилася відповідати на питання, чи дійсно у пацієнтки спостерігається погіршення стану здоров'я.
"Є медична таємниця, є закон України, який не дозволяє без письмової згоди пацієнта оголошувати його діагноз", - підкреслила Фурса.
Як повідомлялося, в четвер захисник екс-прем'єра Сергій Власенко заявив, що в результаті невідомого захворювання у Тимошенко уражено майже 50% шкіри, у зв'язку з чим лікування спини припинено і її стан погіршився.   

Інф.: gazeta.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh