У Києві в кафе на очах у людей і поліцейських невідомі побили відвідувача закладу, учасника АТО, який був разом зі своєю дівчиною
Новину передав YouTube канал "1+1".
"Неадекватні люди. Останнє, що пам'ятаю: забігає хлопець зі стільцем в руках", - каже 32-річний потерпілий, киянин Сергій Зеленський, який понад рік служив в АТО, проходячи службу добровольцем у 128-й бригаді.
Через побої у нього виявили важкі удари головного мозку і переламані кістки черепа. Потерпілий заявив, що не знає, чому на нього напали.

На відео з камер спостереження в кафе помітно, як у заклад заходить група невідомих, знімають футболки, а через хвилину під'їжджає машина, схожа на поліцейську. Молоді люди спускаються в зал і близько 30 секунд б'ють потерпілого, а потім виходять із кафе. Причому, це все відбувалося на очах людей у ​​формі співробітників правоохоронних органів.

Як повідомлялось, нещодавно в Києві невідомі побили військового фотографа, оператора, волонтера Моргунова Сергія. У нього діагностували забій головного мозку, крововилив у мозок, перелом нижньої щелепи, перелом носа, перелом відростка лобової кістки, часткову втрата пам'яті. Лікарі констатували, що він знаходиться у важкому стані.

Інф.: politeka.net

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh