Свідчення співробітника держохорони, який вижив, та журналістське розслідування програми "Гроші"
КОРД міг кришувати грабіжників, - співробітник держохорони, який вижив, розповів про перестрілку в Княжичах.
Водій держохорони, який залишився живим під час перестрілки в Княжичах 4 грудня, розповів журналістам про те, що сталося.
Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на "Настоящее время".
За його словами, екіпаж держохорони прибув в Княжичі через сигналізацію, що спрацювала в одному з будинків. Приміщення вже було вскрите і по слідах на снігу держохорона наздогнала двох чоловіків.
"Я запитав у нього, хто ти такий? А він мені: "Яка різниця хто я такий". Я намацав у нього документи. Там витягнув з візитниці права на ім'я Рудько і пропуск в наш госпіталь МВС. Я відразу подумав, що людина просто добре знає сигналізацію і вирішила "підзаробити" так би мовити на вихідних. І все, Сергій (Орлов, один із загиблих співробітників держохорони) посадив його до нас в машину і там вже лічені секунди", - розповів водій.

Через кілька секунд до місця подій прибула "підмога затриманих" і не розбираючись вони відкрили вогонь по автомобілю.
 "Я не знаю, ми не встигли нічого сказати. Вони вискочили, три секунди, і почали стріляти. Я вже думав, вони побачать, хто ми, і розберемося, а тут відразу стрілянина і все, ледве встиг втекти. Першими стріляли працівники КОРДа, першими стріляли 100%. Це в двох метрах від мене відбувалося", - повідомив водій.
Він також розповів, що вже після перестрілки четверо співробітників держохорони поклали на землю і таки перевірили документи.
"Перевіряючий крикнув: "Мужики, це ДСО! А через п'ять-шість секунд чую від них: "Боже, що ми наробили? Ми полісменів розстріляли!", - додав водій.
На питання журналістів, чи серйозно спецслужби не розібралися, водій заявив: "Понабрали придурків туди, за місяць спецпідрозділ з них зробили". На уточнююче запитання, чи дійсно це був спецпідрозділ, він сказав, що не знає.

У ніч на 4  грудня в Княжичах внаслідок перестрілки загинули 5 правоохоронцівпід час спецоперації із затримання групи озброєних зловмисників, яких підозрюють у серії пограбувань і розбійних нападів на киян та жителів Київської області.
Розслідування перестрілки, внаслідок якої загинули силовики, проводитиме прокуратура.

Програма "Гроші" провела власне розслідування нічної перестрілки правоохоронців у Княжичах
Одна з найгучніших неофіційних версій - перестрілка між спецназом МВС КОРД та групою ДСО могла статися через те, що грабіжниками були самі поліцейські. Коли ДСОшники їх затримали, спільники перевертнів відкрили вогонь, щоб знищити свідків. В поліції ж продовжують стверджувати, що це маячня, а реальні грабіжники з арсеналом зброї вже затримані

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh