altЯнуковичу розповіли про зґвалтовану 16-річну "Конституцію"
Біля Адміністрації президента організації "Коаліція учасників помаранчевої революйції" та "Чорний комітет" провели акцію "Згвалтування 16-річної (Конституції)". Про це повідомляє кореспондент Gazeta.ua.
Актриса Тетяна Ліходєєва виконувала роль "Конституції". Вона була одягнена у коротку червону спідницю, білу сорочку, порвані чорні колготи. На її обличчі була розмазана туш. На голові — заплетені бантики. "Конституція" прочитала заяву про скоєння злочину.

 
"Я — "Конституція" України, неповнолітня, заявляю про багаторазове скоєння щодо мене злочину, який є брутальною наругою над моєю чесністю та гідністю шляхом насильницьких дій — згвалтування, котрі полягали у свавільному поводженні з моїми статтями, що гарантують права українському народові, примусі шляхом насильства до близьких стосунків з особою, котра видавала себе за мого гаранта. Злочини чинилися до виповнення мені 16 років. Користуючись моїм безпорадним станом зазначена особа гвалтувала мене та чинила наругу, даючи вказівки та керуючи злочинним угрупуванням, яке реалізовувало свої злочинні умисли задля власної втіхи і брутально у збоченій формі наділяли цю особу нелегітимними повноваженнями... Вимагаю вчинити суд над гвалтівниками і належним чином покарати злочинців", - зазначила вона.
 
Після цього голова правління "Коаліції учасників помаранчевої революції" зачитав вирок народного трибуналу, який постановив: " Визнати нелегітимного тимчасового виконуючого обов'язки президента україни Чивокуня В.Ф. Винним у згвалтуванні неповнолітньої "Конституції" України, скоєному повторно за попередньою змовою групою осіб. Засудити підсудного гвалтівника Чивокуня В.Ф. до виняткової міри покарання — публічно та привселюдно замочити його".
 
Сергій Мельниченко із водного пістолела кілька разів "вистрелив" у портрет президента Віктора Януковича, який тримала у руках "Конституція". Потім вони намагалися пройти на територію Адміністрації президента, однак 10 міліціонерів перекрили їм дорогу, вимагаючи показати документи і проводити мітинг неподалік Адміністрації.
 
Семеро "беркутівців" виштовхали учасників мітингу ближче до місця, де була припаркована машина "Беркуту". Мельниченка та Ліходєєву забрали до райвідділку міліції.  


Інф. Gazeta.ua       Фото: Lenta.ru
        

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh