Соромитеся свого живота? Усунути цю проблему дозволить комплекс простих вправ, які можна виконувати де завгодно
Якщо все робити правильно, то відмінний результат буде помітний уже через тиждень, повідомляє Econet.
Правильне харчування допоможе прибрати живіт. Якщо ви переїдайте і не стежите за якістю споживаних продуктів, то в першу чергу зайві жирові відкладення накопичуються в області живота. Щоб позбутися від зайвих кілограмів, необхідно виключити з раціону жирну і смажену їжу, а також відмовитися від солодкого і мучного. Їжте більше овочів і фруктів, не забувайте пити більше води і не вживати їжу після 18.00.
Протягом дня бажано з'їдати 4-5 невеликих порцій. Щоденний раціон обов'язково повинен складатися з білків і овочів, перекусити можна кефіром, ягодами, фруктами або горіхами.

Швидко прибрати живіт допоможе комплекс вправ

1. Вакуум
Щоб швидко привести себе в форму необхідно тренувати м'язи преса, найбільш ефективним вправою вважається вакуум, яке дозволить запустити в організмі обмінні процеси. Займатися краще в ранкові години до першого прийому їжі, але попередньо випивши склянку води з лимонним соком. Вакуум допоможе підбадьоритися з ранку, запустити роботу кишечника і очистити організм від токсинів. Займатися можна стоячи:

- потрібно видихнути і глибоко вдихнути животом. Потім не поспішаючи видихнути максимально, щоб легені повністю звільнилися від повітря;
- трохи підтягнути вгору живіт, намагаючись «притиснути» його до хребта і стегон. Затриматися в такому положенні слід на 5-10 секунд;
- видихнути, розслабитися, зробити пару спокійних вдихів і видихів, а потім повторити вправу заново 5 разів.

Також виконувати вакуум можна лежачи:

- лежачи на рівній поверхні, руки розташуйте вздовж тіла, а ноги зігніть, торкаючись п'ятами статі. Розслабте м'язи і не поспішаючи видихніть, щоб в легенях не залишалося повітря;
- напружте м'язи преса, втягнувши живіт. Не дихайте протягом 10-15 секунд, потім зробіть невеликий вдих і ще трохи підтягніть живіт;
- утримуючи прес у напрузі, зробіть невеликий вдих і напружте м'язи. Утримуйте положення 10-15 секунд, потім знову втягніть живіт і затримайте дихання;
- видихніть, розслабтеся і зробіть кілька короткочасних вдихів і видихів. Потім максимально втягніть живіт і, не видихаючи, тягніть його вгору.

2. Планка
Ця вправа дає відмінний результат не тільки для живота, але і всього тіла. Щоб зробити бічну планку зі скручуванням, необхідно розташувати тіло боком з опорою на лікті, вирівнятися і зробити 20 скручувань корпусом вниз.

3. «Велосипед»
Універсальна вправа, яка допомагає швидко привести себе в форму. Під час тренування важливо дотримувати правильну техніку - не слід повністю опускати ноги на підлогу, тіло повинно бути трохи піднятим, а руки розташовуватися за головою. Для тренування м'язів живота «велосипед» досить виконувати 20 разів щодня.

4. Підйом ніг - вправа для нижнього преса
Цій зоні слід приділити особливу увагу, оскільки саме тут починають накопичуватися перші жирові відкладення. Потрібно лежачи на спині покласти руки під сідниці і підняти вгору випрямлені ноги, потім опустити їх, але, не торкаючись поверхні підлоги. Повторити вправу потрібно 20 разів.

5. Скручування
Дана вправа допоможе розробити не тільки м'язи преса, але ще руки і ноги. Лежачи на підлозі необхідно одночасно витягнути вгору ноги і руки, намагаючись дотягтися підборіддям до ніг. Повторити все заново 20 разів.

На виконання кожної з перерахованих вправ буде потрібно не більше хвилини. Після тренування не забувайте відпочивати. Для посилення ефекту до вправ можна додати 40 хвилин кардіо.

Інф.: kurs.com.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh