У російській вакцині використовується технологія, аналогічна розробленій в Оксфорді
Британський таблоїд The Sun опублікував статтю, в якій стверджується, що формула російської вакцини від коронавірусу "Спутнік V" була викрадена російськими шпигунами з Оксфорда.
Як наголошується в публікації, аналогічна формула використовується для створення вакцини Oxford/AstraZeneca.
Автори публікації стверджують, що служба безпеки Оксфорда має докази цієї версії.

"Служба безпеки стверджує, що у них є докази того, що життєво важливі дані були викрадені у фармацевтичної фірми AstraZeneca, включаючи розробку вакцини від Covid. У російській вакцині Sputnik використовується технологія, аналогічна розробленій в Оксфорді вакцині. Тепер служби безпеки впевнені, що її скопіювали. Очевидно, що дані були викрадені іноземним агентом", – пише The Sun.

Депутат від торі Боб Сілі, експерт з російських відносин, сказав: «Я думаю, нам потрібно серйозно поставитися до російського і китайського шпигунства. Чи то крадіжка вакцини AstraZeneca, чи організований щодо нас шантаж через енергоносії з боку цих авторитарних і тоталітарних режимів, нам потрібно бути розумнішими з ними».

«Ми живемо в світі, де існує державна діяльність, спрямована на промислове і економічне шпигунство», – зазначив міністр внутрішніх справ Деміан Хіндс.

У Кремлі назвали публікацію в The Sun «антинауковою» вигадкою. Даунінг-стріт від коментарів відмовилася.

Нагадаємо, в російської вакцини «Спутнік V» виявилася найбільша кількість побічних ефектів.

Інф.: mind.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh