Співак Валерій Харчишин розкрив причини скандалу з голосуванням журі від України на "Євробаченні-2022"
Хто, як і за які вислуги, після купи скандалів, пресконференцій, розслідувань допустив Вадима Лисицю до головування у журі в даному конкурсі? - питання залишається відкритим.
Я не буду розбирати творчу складову, бо пісня, а особливо  виконання  —  були не найгіршими на конкурсі. Але додайте соціально-відповідальну складову, хоча б за те, що наші діти нині живі та захищені у Польщі…
Втім ось, що потрібно знати.
Перед тим, як суспільство з‘ясує все (а, повірте, з‘ясує), хочу повідати про голову журі Вадима Лисицю.
Нині багато латентних ватанів здійснили "квантовий стрибок", евакуюючись з "кієвского котла" у перші дні війни і стали "великими патріотами". Почіпляли прапори на аватарки, піймали тренд та проливають "кров і сльози" у фейсбуці.

Добре, коли роблять це щиро, ініціюють якісь корисні  активності. Їх шкода, бо тільки дійшло. Але ж це наш народ. Він різний. Як казав Гуччі, голосом Аль Пачіно: «Мій син - дебіл, але це мíй дебіл і я його люблю»  Але є інші. Це «приспособи», на яких я  особливо не звертав би увагу, якби такі гниди не шкодили моїй країні,  тому  не мовчатиму.

Вадим Лисиця. До і протягом Революції Гідності, а згодом певний час після анексії Криму працював у Московії  директором одного з напрямків Warner Russia.
Це саме той лейбл Warner Russia, який свого часу викупив Блаватнік (за чутками, за гроші путіна - 3 млрд $) аби просувати россійскую музикальную культуру і русскій мір во всьом мірє і світі.

Саме цей Warner Russia, що запалив та експортнув до нас, прямісінько із Маскви нових «українських зірок».
Так, дорогенькі, протягом останніх років, фінансування, контракти, підтримка у цих українських зірок була саме з Warner Russia і в Україні через свого представника компанію Best Music. Напряму або через посередників.


Впевнений що вони досі не розірвали контракти.
Вадим Лисиця протягом останніх років неодноразово літав до Москви - звітувати про свої творчі здобутки зі Світланою Лободою, в якості музичного продюсера та звукоінженерити її лайви на найбільших аренах Раші.
Але найважливіше для мене те, що саме Вадим Лисиця є директором з розподілу коштів організацій колективного управління (я вважаю справжніх шахраїв) під назвою ГС УЛАСП та ГС ОКУАСП.
Головний у цих організаціях Олександр Нікін. Друг і подільник Лисиці. До війни він перебував під цілодобовим арештом, рахунки організацій також заарештовані і сьогодні, тривають слідчі дії.
Нікін намагався дати хабар ($100тис.) народному депутату (прогугліть, кілька місяців тому), з метою знести невигідний для нього законопроєкт,  що перекривав доступ до схем розкрадання авторських грошей! Тоді в готелі Київ і був затриманий правоохоронцями.

Лисиця, Нікін, Долінський і ще декілька невідомих широкому загалу осіб, за підозрою слідства, причетні до розкраданнь мільйонів авторських роялті.
Ця мерзота, як спрут, пролізла у темні шпарини і заробляла на авторах країни.

Тепер Вадим Лисиця проявив себе і на міжнародному рівні.
Тому, якщо у вас є якісь сумніви щодо того, що нулі Польщі були виставлені ненавмисно, що хтось просто не врахував політичний контекст, відкиньте ці сумніви!
Вата нікуди не поділась і небезпечна більше орків, яких хлопці хоч бачать на передовій.
Або Лисиця - не дуже розумний, тому постійно ху@рить у граблі, або все врахував і зробив це свідомо, хоч і дуже не хочеться вірити, що його дії спрямовані на те, аби підірвати підтримку України поляками, спричинивши хвилю обурення.

Хто, як і за які вислуги, після купи скандалів, пресконференцій, розслідувань з питань розкрадання авторських винагород,  допустив  Лисицю  до головування у жюрі в даному конкурсі - залишається відкритим.

Нижче пропоную флеш-моб чи як хочте це назвіть. Але давайте поширимо та подивимось на ютуб виступ польського артиста та виведемо його у тренди. Вам нічого складного, а хлопцю - гроші. Повірте, артист буде вам вдячний.

Інф. із сторінки співака Валерія Харчишина у Facebook

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh