Омельченку було 83 роки
Депутат Київської міської ради, колишній мер Києва та колишній голова КМДА (1996−2006 рр.) Олександр Омельченко помер від ускладнень коронавірусної хвороби.
Про це повідомив чинний мр Києва Віталій Кличко в Telegram.
"Сьогодні не стало Олександра Омельченка… Колишнього міського голови столиці, голови КМДА, народного депутата, депутата Київради. Сан Санич, як ми його називали, завжди був енергійним, з мудрим гумором, порадами досвідченого управлінця. Ми були знайомі багато років… Колись він відвідував мої і брата поєдинки. Потім розповідав мені про нюанси політики, зокрема, в управлінні столицею. Ми могли дискутувати, сперечатися, погоджуватися один з одним чи ні. Але Олександр Омельченко любив Київ і був, беззаперечно, одним із тих, хто творив його сучасну історію", — написав він.

Також про смерть ексмера повідомив головний редактор газети «Факти та коментарі» Олександр Швець у Facebook.

«Від коронавірусу помер Сан Санич Омельченко. Будівельник, що залишив на землі помітний слід. Багаторічний мер Києва, який залишив по собі добру пам'ять… Земля пухом», — написав він.

Омельченку було 83 роки. Попри похилий вік, політик продовжував брати участь у політичній боротьбі та балотувався на останніх місцевих виборах у 2020 році у мери Києва, а у 2019 році — у народні депутати України по 223-му виборчому округу. На останніх місцевих виборах партія «Єдність» Олександра Омельченка набрала 8,74% голосів виборців та пройшла до Київради.

Іван МОЗГОВИЙ, «ФАКТИ»
Інф.: ukrainenews.fakty.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh