Бажаючим буде потрібно просто брати підготовлені тексти з фото/відео та постити їх у вказаних Фейсбук-групах
Для волонтерів створено ресурс, де викладено спеціально для цієї роботи інструкції та контент (фото/відео, підготовлені тексти) і списки білоруських груп у Фейсбук, з якими треба працювати.
Усю "важку роботу" вже зроблено, тож треба просто брати підготовлену інформацію та постити її у вказаних Фейсбук-групах. Усі інструкції, медіа та посилання - у цій Телеграм-групі, до якої можна долучитися.
Ця війна конкретно доводить, що засоби масової інформації – потужна сила: недаремно їх називають четвертою владою. А в умовах гібридної війни ЗМІ можна вважати чи не першою.

Путінська пропаганда, яку наполегливо вкладали і вкладають у вуха своєму народові російські засоби масової інформації, глибоко «пустила метастази» в людські голови. У переважній своїй більшості росіяни навідріз відмовляються вірити, що саме Росія напала на Україну, що вже другий місяць саме їхні чоловіки, сини, брати розстрілюють українське мирне населення і руйнують наші міста.

На жаль, такою викривленою інформацією нині «накачують» і народ братньої Білорусі. І якщо Росію лікувати в цій ситуації фактично безнадійно, то білоруський народ ще можна врятувати, розкривши їм очі на ПРАВДУ, яка зараз відбувається в Україні.

Тому варто максимально доносити до білорусів достовірну інформацію про події в Україні. Доносити, "забиваючи цвяхом" у голови білоруських матерів, щоб не відпускали своїх дітей на війну.
Тих, у кого є бажання і хто «дружить» з Інтернетом, запрошують дати свою згоду бути інтернетним воїном-волонтером, приєднавшись до групи в Телеграмі, де є все необхідне для роботи та перемоги.
Не треба боятися що не вийде - військові все підготували, та завжди готові допомогти в цій простій, але вкрай важливій роботі.

Інф.: promin.cv.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh