Путін - це вірусна програма, а не людина
Позбутися Росії дуже просто і дуже складно. Потрібно вичистити "русскій мір" всередині себе, і тоді Росія відвалиться. Тому що перестане входити з нами в резонанс.
Ми продовжуємо жити переважно в совку і поки не очистимося від нього - Росія нікуди не дінеться.
Прокльони в сторону "русского міра" - це імітація очищення, яка призводить до ще більшого забруднення.
Чистка від російського світу повинна бути радикальною.
VI Всесвітній форум українців відбудеться у Києві 20-21 серпня 2016 року
VI Всесвітній Форум Українців як вище зібрання закордонного українства, проходитиме в переддень і в рамках 25-ї річниці проголошення Незалежності нашої Батьківщини.
Богдан Гаврилишин, громадський діяч: Українцям пора покінчити з меншовартістю
Кожен громадянин, громадянка, які знають українську мову, а це переважна більшість населення, особливо молоде покоління, повинні ПОЧИНАТИ РОЗМОВУ БУДЬ-ДЕ, БУДЬ З КИМ, БАЙДУЖЕ ПРО ЩО УКРАЇНСЬКОЮ.
Земельна "МАФія": Прав на землю не мають іще півтори тисячі столичних МАФів
У 2014 комунальники діяли відкрито - серед білого дня кіоски по одному вивозили на штрафмайданчик. У 2016 перейшли до масових нічних руйнувань. На ранок на місці кіосків власники знаходили тільки уламки. Підприємці відповіли цілодобовими чергуваннями і фізичним спротивом. У Благоустрої тим часом готуються до нового демонтажу. Прав на землю не мають іще півтори тисячі столичних МАФів.
Фанати Динамо виконали іронічну речівку про замах на Плотницького
На каналі ультрас футбольного клубу Динамо (Київ) в YouTube опубліковано відео з речівкою про замах на ватажка "лнр" Ігоря Плотницького.
Її вболівальники столичної команди виконали під час домашнього матчу проти Дніпра (Дніпро) на НСК Олімпійський.
Олександр Горобець, журналіст, письменник: Врятуймо Україну і її столицю від рашизації!
До глибини душі образливо ходити містом, де й понині частина реклами оприлюднена мовою рашен федерайшен, головні носії і пропагандисти котрої день і ніч розстрілюють наші міста та села, убивають українців. Хочеться, дуже хочеться, щоб уже якнайшвидше з’явилася в Україні, і, насамперед, у Києві, як те планується, - МОВНА ПОЛІЦІЯ.
Співробітники каналів "Інтер" та "Донбас" утверджували свої матеріали з представниками незаконної "днр"
Українські хакери зламали пошту співробітниці так званого міністерства державної безпеки "днр" Тетяни Єгорової, і виявили у неї листування з російським журналістом Леонідом Муравйовим, а також співробітниками каналів "Інтер" та "Донбас". Про це повідомило видання "Детектор Медіа".
В Україні політики і зірки готові купувати місця на цвинтарі за тисячі доларів
Могила за ціною квартири. В Україні політики і зірки готові купувати місця на цвинтарі за тисячі доларів. З'являється мода будувати родові усипальниці, розраховані на три, п'ять, ба навіть 10 поховань. Політики і зірки резервують цілі ділянки ритуальної землі, і будують мармурово-гранітні гробниці. А звичайні українці, іноді, продають за тисячі доларів місця прямо на могилах своїх родичів.
28 липня, в Херсоні попрощалися з відомою активісткою і волонтером Валентиною Крицак, що пішла з життя після тривалої боротьби з важкою хворобою
Панахида відбулася в ККЗ "Ювілейний". Попрощатися з Валентиною прийшли сотні людей. Серед них волонтери, учасники АТО, активісти, представники обласної та міської влади, жителі Херсонщини.
Труну з тілом учасники прощання зустрічали і проводжали, стоячи на колінах. А потім перед катафалком присутні виконали Гімн України.
Звернення Ради конституційних громад України до вищих посадових осіб України та Польщі, Союзу сільських гмін Польщі щодо рішення Сейму Польщі
З цілком об'єктивних причин рішення польського Сейму про визнання актом геноциду поляків волинської трагедії нас як представників українських громад і обурює, і дивує. Поділяючи біль польського народу і водночас свого народу щодо надвеликих людських втрат, які ми понесли у війні, де поляки і українці не знайшли у собі розуму і мужності спільно захищати свої землі від хитрого та позбавленого моральних принципів ворога, мусимо визнати, що наші емоції знову переважають над нашою мудрістю.
|
|