Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Civil Society

На Чорноволівських читаннях у Києві вшанували пам'ять про засновника Народного Руху України

В'ячеслав Чорновіл стояв біля витоків візії майбутнього України
24 грудня в Києві зусиллями Народного Руху України, Українського Інституту національної пам’яті, Науково-дослідного інституту українознавства відбулася IV всеукраїнська наукова конференція "Чорноволівські читання: Візія майбутнього України".
Відкриття Конференції ознаменувалося вітальними словами Голови Народного Руху України, депутата Верховної Ради України Віктора Кривенка: «В’ячеслав Чорновіл безперечно - національний Герой України».
 

24 грудня – 80-річчя з дня народження В’ячеслава Чорновола

24 грудня 2017 року виповнюється 80-річчя від Дня народження В’ячеслава Чорновола – державного, громадського, політичного діяча, журналіста, народного депутата України I – III скликань, одного із лідерів українського правозахисного руху, багаторічного лідера Народного Руху України.
Біографію Героя України нагадує Український інститут національної пам’яті.
В’ячеслав Чорновіл походив із родини сільських учителів. Закінчив школу із золотою медаллю.
 

Патріарху Кирилу поставлять 4-метровий прижиттєвий пам'ятник в центрі Москви, - Олександр Невзоров (ВІДЕО)

Страшний сон Росії триває, - російський журналіст і публіцист Олександр Невзоров
Мистецтво настатуїти.
Владіміру Гундяєву, який більше відомий під своїм "сценічним" псевдонімом "патріарх Кирило", вирішили при житті поставити 4-метровий пам'ятник - гігантську статую в центрі Москви. Це не жарт. Можете самі подивитися стрічки новин і переконатися, що, на жаль, це правда. Це відбувається в тренді занурення бідної Росії в печерне попівське мракобісся, - пише Невзоров у instagram.
 

Кремлівський дідусь робить важливу справу, він убиває Московію, - блогер

Ніхто краще, ніж Путін не зруйнує Росію. А вже після цього його можна відправляти в Гаагу
Тому, як би це дивно не звучало, треба побажати Путіну перемоги у виборах і щоб, не дай Бог, не знайшовся хтось, хто відправить його до Фелікса Едмундовича раніше, ніж РФ відправиться туди, куди пішов совок. Цей дідусь робить важливу справу, він убиває Московію, і робить це більш грунтовно, ніж такий же лисий Міша Горбачов зробив із совком.
 

Коли спільний човен перекидається, провина за це лягає на всіх, - Ініціативна група "Перше грудня"

Візьміться солідарно за руки і станьте критичною масою бажаної суспільної трансформації
Українське громадянське суспільство, включно з Ініціативною групою "Перше грудня", не раз остерігало наш політикум та інших активних учасників політичних подій, однак війна всіх проти всіх не лише почалася, а й увійшла в гостру фазу. Знову, як і перед виборами 2010 року, корпоративні інтереси «практичної політики» стають важливішими за будь-які остороги щодо долі України,
 

Нова столиця українського гумору: у Одеси з'явився конкурент

"Одеса пiд Вапняркою, а Європа - лiворуч”, - письменник Олег Чорногуз на вiдкриттi пам'ятника герою його сатиричного роману презентував проект грандiозних перетворень у Вапнярцi
Проект майбутнього бiєнале - фестивалю сатири і гумору у всесвітньовідомій Вапнярці, що в центрі Всесвіту під крилатою фразою безсмертного Сідалковського.
Нагадаємо: "бiєнале" - подія, що відбувається раз у два роки. Термін застосовується переважно для виставок сучасного мистецтва, музичних та кінофестивалів, складаючи часто частину їх назви.
 

Клімкін приголомшив українців заявою про російську мову

Клімкін "забув", що немає такої національності "російськомовний"! - соцмережі
Після заяви міністра закордонних справ України Павла Клімкіна про те, що запит російськомовних громад в Україні можна задовольнити збереженням викладання мови та літератури, соцмережі вибухнули обуренням.
Про це “Народна Правда” пише з посиланням на повідомлення пабліку “Україномовний Київ” у Facebook.
“У той час як українці з кров’ю та потом виборюють право на свою мову у своїй державі, очільник Міністерство закордонних справ України інформує нас, що російська мова вже визначає (несподівано) “місця компактного проживання”, і ніяких статистичних даних вже не треба.
 

Журналісти вияснили, що за листопад Юрій Луценко отримав майже 170 тис. гривень

Стало відомо, скільки насправді Луценко заробив у листопаді
На інформаційний запит журналістів відповіли, що глава Генпрокуратури загалом за останній місяць отримав 165 743 гривні при окладі 37 тис. грн.
Генеральний прокурор України Юрій Луценко отримав заробітну плату за листопад розміром 165 тисяч гривень. При тому, що оклад становив 37 тисяч гривень. Як повідомляє “Народна Правда” із посиланням на “Українські новини”, на інформаційний запит журналістів відповіли, що глава Генпрокуратури загалом за останній місяць отримав 165 743 гривні.
 

Від 31 грудня українці з біометричним паспортом зможуть їздити до ОАЕ без віз (ВIДЕО)

Про це повідомив міністр закордонних справ Павло Клімкін
Передноворiчний безвiз.
Перебувати в Емiратах за безвізом можна буде до 30 днів.
Нині ціна "еміратської" візи для українців - до ста доларів.
Про це йшлося у сюжетi випуску ТСН.Ранок за 14 грудня 2017 року:
 

Говорити українською - високоморально, - Зісельс

Рік утвердження державної мови має стати живим процесом, без чиновницького офіціозу
Про це Gazeta.ua говорить Голова Асоціації єврейських громадських організацій та общин України Йосиф Зісельс:
- Це актуально давно. Якщо Роком державної мови не вдалось оголосити 2017-й, то треба зробити наступний.
 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні27960
mod_vvisit_counterВчора28886
mod_vvisit_counterЦього тижня74519
mod_vvisit_counterМинулого тижня28257
mod_vvisit_counterЦього місяця172114
mod_vvisit_counterМинулого місяця109965
mod_vvisit_counterЗа весь час27304229