У пʼятницю, 15 березня, Землю після короткочасного геомагнітного затишшя накрила нова магнітна буря.
Вона має середню інтенсивність і триватиме два дні – до 16 березня включно.
Про це стало відомо з прогнозу вчених Центру передбачення космічної погоди Національного агентства океанографічних та атмосферних досліджень США.
Як відомо, магнітні бурі – це збурення геомагнітного поля нашої планети. Їх провокують потоки заряджених частинок, викинутих Сонцем, які летять до нашої планети.
Метеозалежні люди під час магнітних бур можуть відчувати погіршення самопочуття. Те саме стосується літніх людей, вагітних та людей із хронічними захворюваннями. Нерідко після спалахів на Сонці вони скаржаться на головний біль, запаморочення, нудоту, біль у суглобах, втому та безсоння, а також інші симптоми.
Як покращити самопочуття в період магнітних бур
Пийте більше рідини, а також трав’яного та зеленого чаю. Натомість відмовитися варто від кави, алкоголю, куріння сигарет та кальяну.
Лікарі радять їсти менше смаженої, гострої та жирної їжі, розширити раціон сезонними овочами, фруктами та зеленню.
Не зайвим буде збільшити фізичну активність і більше ходити пішки, проводячи час на свіжому повітрі. Також регулярно провітрюйте кімнату, зокрема перед сном.
Якщо самопочуття вже погіршилося, за наявності такої можливості, перенесіть важливі зустрічі або ж візьміть вихідний. Намагайтеся в такі дні звести до мінімуму справи, які вимагають підвищеної уваги, витрат сил і енергії.
У березні 2024 року українцям слід очікувати не менше п'яти магнітних бур різної сили. Фахівці вважають, що перший місяць весни буде доволі інтенсивним у плані сонячної активності.

Інф.: Oboz

Коментарі