Температура підійматиметься до +10...+16 градусів.
Найближчим часом в Україні очікується коливання температури: буде невелике похолодання, а потім - різке потепління. Про це розказала відомий синоптик Наталка Діденко.
Так, за її прогнозом, 7 лютого температура повітря в Україні трохи підскочить, але вже 8-9 лютого похолоднішає на 2-5 градусів.
"А впродовж 10-13 лютого, за попередніми прогнозами, очікується різке потепління, до +10...+16 градусів, та ще й із проясненнями", - потішила Наталка Діденко.
Водночас, за її даними, це потепління триватиме недовго. Вже в другій половині лютого знову передбачається чергове похолодання.
Сьогодні, за словами Наталки Діденко, в Україні буде вітряно, вогко й тепло. Найтепліше - на заході, південному заході та в південній частині, до +8...+13 градусів, а на півдні Одеської області повітря розігріє аж до +15 градусів. У більшості областей вдень очікується +3...+8 градусів. Лише на північному сході та крайній півночі буде свіжіше, від 1 морозу до 3 градусів тепла.
Дощ та мокрий сніг сьогодні пройдуть у більшості областей. Лише в денні години у східній частині, на заході, в Одеській області, на Полтавщині, Вінниччині та в Криму опади малоймовірні.
"Вітер буде західний, рвучкий, часом до штормових поривів", - попереджає Наталка Діденко.
У Києві, за її прогнозом, також буде дощ, місцями з мокрим снігом. Очікується поривчастий західний вітер, стовпчики термометрів вдень покажуть +3 градуси.

Інф.: УНІАН

Коментарі