До 95-ї річниці бою під Крутами
Ростислав НОВОЖЕНЕЦЬ, заступник Голови Української Республіканської партії, для Волі народу
Чи застраховані ми нині від нових Крут? З певністю можна сказати, що так! Просто бою не буде! Адже, ворог давно вийшов з троянського коня, а нащадки сумнозвісного Муравйова вже опанували сучасне українське військо.     
Прийдімо до тями! Це вам не хворобливі фантазії американського генерала, що з вигуком “росіяни ідуть!” вистрибнув через вікно. Це гірка реальність! Росіяни вже тут! Міністр оборони України – етнічний росіянин Павло Лєбєдєв, родом з Краснодарського краю РФ; командуваач Сухопутних військ ЗСУ – росіянин Генадій Воробйов з Грузії; командувач Повітряних сил ЗСУ – росіянин Юрій Байдак з Івановської області РФ; командувач Військово-Морських сил ЗСУ – росіянин Юрій Іль’їн з Білорусі.

        Чому у громадськості в останні роки виробилася стійка нехіть до політичних акцій начебто і патріотичного змісту? Бо там вже давно не чути щирого слова правди. В кращому випадку промовці, захлинаючись від власної величі, заради красного слівця банально згадають ту чи іншу загальновідому історичну подію, а далі – твір на вільну тему.
        Те ж відбувається щороку під час вшанування героїв бою під Крутами. Якось одна відома політик, нажаль уже покійна, сказала мені на такій акції, мовляв, нам взагалі не потрібно слів – нам потрібна пам’ять. Забула вона біблійну істину, що спочатку було слово.
        Скиглячи над важкою долею України і роздмухуючи кадило під час панахиди – молебня за невинно убієнних, не зайве буде сказати, що загинули вони не через самогубство і не від абстрактного ворога, а полягли у нерівному бою із москалями – споконвічними і найжорстокішими окупантами, які будь-коли топтали нашу землю.

         Чи застраховані ми нині від нових Крут? З певністю можна сказати, що так! Просто бою не буде! Адже, ворог давно вийшов з троянського коня, а нащадки сумнозвісного Муравйова вже опанували сучасне українське військо.     
        Прийдімо до тями! Це вам не хворобливі фантазії американського генерала, що з вигуком “росіяни ідуть!” вистрибнув через вікно. Це гірка реальність! Росіяни вже тут! Міністр оборони України – етнічний росіянин Павло Лєбєдєв, родом з Краснодарського краю РФ; командуваач Сухопутних військ ЗСУ – росіянин Генадій Воробйов з Грузії; командувач Повітряних сил ЗСУ – росіянин Юрій Байдак з Івановської області РФ; командувач Військово-Морських сил ЗСУ – росіянин Юрій Іль’їн з Білорусі. Координує їхню діяльність Секретар Ради Національної Безпеки і Оборони України – росіянин Андрій Клюєв з Донецька.
        І не треба вистрибувати з вікна...

Ростислав Новоженець,
Заступник голови Української Республіканської партії

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh