Сергій Коваленко: Факт окупації України Російською Федерацією у 1919-1920 р.р. і до 1991 року заперечити неможливо
26 жовтня 1927 р. суд присяжних у Парижі виправдав московського агента Шолома Шварцбарда, вбивцю Симона Петлюри. Чому керівництво вже незалежної України за 24 роки її існування жодного разу не поставило питання про перегляд того неправедного судового рішення? Тим більше, що від 22 серпня 1992 р. Україна є правонаступницею УНР.
|
Якою могла би бути Україна: вкрадені території
Леніну, Сталіну, та й загалом усім більшовикам українці нібито повинні бути вдячні за те, що територія сучасної України - не кілька центральних областей. Це глибока переконаність всіх без винятку адептів "вєлікого русского міра".
Однак журналіст і редактор "Ранку у Великому місті" Андрій Булгаров вирішив засумніватися в цьому твердженні
Грушевський - творець і глава незалежної Української держави (УНР)
У вересні наступного 2016 року на державному рівні відзначатиметься 150-річчя від дня народження видатного українського державного та політичного діяча, Голови Центральної Ради Української Народної Республіки, першої у ХХ столітті незалежної Української держави, історика і організатора української науки Михайла Грушевського.
Указом Президента України затверджено план заходів з підготовки та відзначення 150-річчя видатного українського діяча.
101 рік тому створено добровольчий легіон 'Українські Cічові Cтрільці"
17 серпня 1914 року у Львові створено добровольчий легіон "Українські Cічові Cтрільці".
Саме січовики стануть біля початків національної революції у Львові в листопаді 1918 і складуть основу Української Галицької армії, будуть однією з найбоєздатніших частин армії УНР.
Знайдено комплекс унікальних культових споруд
На Дніпропетровщині, в околицях села Токівського Апостолівського району, на березі річки Кам’янки, археологи виявили святилище ІІ-І тисячоліття до нашої ери. Про це повідомили у Дніпропетровському національному історичному музеї імені Яворницького, який організував експедицію, передає "Радіо Свобода".
У Раді пропонують перейменувати копійку на рубль
Руський рубль з'явився на три століття раніше московської копійки.
У Верховній Раді зареєстрований законопроект, який передбачає перейменування копійки на рубль.
Народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Олег Мусій проект закону № 2491а «Про внесення змін до деяких Законів України щодо введення історично обґрунтованого найменування рубль як меншої частини грошової одиниці України гривні», проте текст документу наразі відсутній на сайті Ради.
Інформаційна війна - це не тільки боротьба за правдиве висвітлення сьогоднішніх подій на Донбасі та Криму, а й за правдивість подій в глибині історії
Махінації з історичними фактами - така сама зброя масового ураження, як хімічна або атомна зброю. Це доведено путінською пропагандою і діями офіційного Кремля, який намагається приватизувати минуле Київської Русі і приписати її до "Русского мира".
Отже, чому князь Володимир не має ніякого відношення до "Русcкого міра".
26 липня 1880 року народився Володимир Винниченко
Народився Володимир Винниченко в місті Єлисаветград у селянській родині. По закінченні школи віддано до Єлисаветградської гімназії.
Готувався до матури (отримання атестату зрілості) і склав іспит екстерном до Златопільської гімназії.
У 1901 році він вступив на юридичний факультет Київського університету і того ж року створив таємну студентську революційну організацію, яка звалась “Студентською громадою”.
Вступив до Революційної української партії (РУП),з 1905 року − Українська соціал-демократична робітнича партія (УСДРП).
Праведне життя пастиря
У християнському світі духовні особи (від чернецтва, диякона, священика (ієрея), пресвітера до архієрея (єпископа, архієпископа, митрополита, патріарха) зазвичай дещо по-іншому вшановують ювілейні події свого служіння Богові, Церкві, людям. Здебільшого, йдеться про іменини (тезоімеництво), відзначення ювілею духовного сану (священнодіяння, богопосвяченого життя, архієрейства) або ж церковно-народне вшанування їхньої пам’яті чи народження після відходу у вічність.
16 липня 1990 року в Україні проголосили самостійність і народовладдя
Цього дня 1990 року Верховною Радою УРСР було прийнято Декларацію про державний суверенітет України (№ 55-XII від 16 липня 1990 року). 25 років тому, наслідуючи приклад прибалтійських та закавказьких республік, Верховна Рада ухвалила Декларацію про державний суверенітет України. У преамбулі цього документа проголошувалося "верховенство, самостійність, повнота і неподільність влади Республіки в межах її території та незалежність і рівноправність у зовнішніх зносинах".
|
|