Верховна Рада ухвалила законопроєкт, що скасовує сезонну зміну часу (ВІДЕО)
Громадянське суспільство |

Верховна Рада України зробила крок до цього, ухваливши за основу законопроект, який скасовує зміну часу на літній та зимовий.
Чому вирішили відмовитись від сезонного перевеведення стрілок та коли Україна перейде на постійний часовий режим, дивіться у сюжеті випуску ТСН.19:30 за 3 березня 2021 року:
Детальніше... Коментарі (1)
|
Політика |

Виконуючий обов’язки голови Державного бюро розслідувань Олексій Сухачов під час звіту у Верховній Раді офіційно визнав провал спецоперації із захоплення "вагнерівців".
При тому, що у Офісі президента упродовж 6 місяців заявляли, що ніякого зриву спецоперації не було, наголосив головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов у ефірі телеканалу "Прямий".
До 85-річного ювілею знаменитого сучасного письменника Олега Чорногуза вийшло 4 книжки, готується 5-та
Культура і духовність |

Книга вийшла друком наприкінці 2020-го року, коли громадсько-політичному порталу "Воля народу" виповнилося 10 років.
У книзі "Станьмо державним народом" львівського видавництва "Сполом" - понад 500 сторінок (10 розділів і близько 100 публікацій автора).
В анотації книжки сказано:
Подано близько 100 статей всесвітньо відомого письменника-сатирика Олега Чорногуза,
Нардепи "ЄС" та "Голосу" вимагають передати "справу Шеремета" до СБУ
Політика |

Джерело: пресслужба "ЄС"
Дослівно: "По-перше, цей злочин є терактом, а по-друге, є інформація з Білорусі про ймовірну причетність до цієї справи спецслужб сусідньої держави. З огляду на це розслідуванням має займатися Служба безпеки України.
Кнопкодавству кінець! У Раді нарешті запрацювали сенсорні кнопки, створені 13 років тому (ВІДЕО)
Політика |

У ВР від сьогодні всі голосування відбуваються за допомогою сенсорної кнопки, яку треба натискати одночасно із кнопкою "за" чи "проти" і так тримати до появи результатів на екрані.
Таким чином, депутати під час кожного голосування мають задіювати обидві руки. Сенсор з'явився на депутатських панелях майже 13 років тому, але щоразу знаходились причини, чому задіювати його ще не час.
Леся Українка – перша євроінтеграторка України: з нагоди 150-річчя уславленої поетеси
Громадянське суспільство |

25 лютого 1871 року в древньому Звягелі (Новоград-Волинському) народилася Лариса Косач, яка увійшла в національну і світову історію під псевдонімом Леся Українка.
Саме вона стала однією з центральних постатей української культури та піднесла її до європейського рівня. Цьогоріч геніальній поетесі світового рівня виповнюється 150 років з дня її народження. В Україні на державному рівні, та широко за кордоном на громадському відзначається її славетний 150-річний ювілей.
Історія стосунків України та Росії – це історія постійних воєн проти нас тривалістю у 8 століть, - політексперт
Історія |

Останні дні в інформаційному просторі було багато дописів, присвячених сьомій річниці початку російсько-української війни.
При цьому багато дописувачів вказували, що першопричиною війни стала виключно імперська політика Путіна і з його відходом війна та російсько-українське протистояння - припиниться.
Мушу з цим не погодитись. Події семирічної давнини - це не впадковий епізод, а чергова ціленаправлена спроба росіян окупувати ці території.
За кількасотлітній період відносин, у тій чи іншій формі, наші держави воювали близько 30 разів, починаючи з княжої доби й закінчуючи анексією Криму в 2014 році та війною на сході України, яка триває і зараз.
“Держава без правосуддя – це зграя бандитів”, – західні ЗМІ про боротьбу українців за справедливість
Громадянське суспільство |

Cьогодні, 2 березня, Ukrainian People опублікував розгорнутий репортаж з місця події.
“Держава без правосуддя – це зграя бандитів”, – написав на плакаті український мітингар
Закладена за Януковича “міна” вибухнула у Києві мітингом пасіонаріїв, обурених судовим вироком Одеського суду щодо Сергія Стерненка.