Найбільш імовірна мета — знищення основних угруповань ЗСУ на сході, на решті території Лівобережжя і вихід на рубіж Дніпра
Про це у своїй статті для DT.UA пише експерт Дмитро Менделєєв.
Військове керівництво Росії, найімовірніше, планує розв'язати новий бліцкриг проти України у формі наступальної операції із застосуванням сухопутних військ, в поєднанні з повітряною, протиповітряною, морською, десантно-морською, повітряно-десантною операціями, 
а також використанням сил спеціальних операцій. Найбільш ймовірна мета — знищення основних угруповань ЗСУ на сході, на решті території Лівобережжя і вихід на рубіж Дніпра. При цьому незаконні військові формування і терористичні угрупування на території Донецької та Луганської областей будуть використані противником для відволікання на деякий час основних сил ЗСУ.
 
Про це у своїй статті для DT.UA пише Дмитро Менделєєв. У нього виникає питання, чому військово-політичному керівництву країни знадобилося майже п'ять років, щоб зрозуміти: для адекватного реагування на повномасштабну агресію Росії необхідно розпочати формування оперативно-стратегічного угруповання сил оборони?
 
"Безсумнівно, приведення структури Збройних сил у відповідність зі структурами армій країн — членів НАТО, не так цікаво, як пиляти оборонний бюджет і красти кошти на будівництві житла та казарм, але, може, треба було подумати про те, яку спадщину у сфері оборони і безпеки залишать чинний президент, міністр оборони і начальник Генштабу своїм наступникам, у яких залишається мінімальний часовий люфт до настання непоправних подій", — зазначає експерт.
 
Детальніше про реальність військової агресії з боку Росії читайте у статті Дмитра Менделєєва "Млявоперебіжна шизофренія війни" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".
 
Інф.: dt.ua
 
 

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #1 Varnak 12.02.2019 18:50
"треба було подумати про те, яку спадщину у сфері оборони і безпеки залишать чинний президент, міністр оборони і начальник Генштабу своїм наступникам"

"Маразм крепчал!" Треба ж писати довгу статтю заради однієї фрази. Чого ж цілих 5 років пан мовчав, чому, згадавши президента, міністра оборони і начальника Генштабу, не згадав Верховної Ради, адже ж у нас парламентсько-президентська республіка, чому не згадав папєрєдніков, того ж славного полковника Гриценка, роль якого, як кажуть, не остання в дерибані українських збройних сил (див., напр., http://umoloda.kiev.ua/number/2159/176/76918/). Признався б чесно, кого з кандидатів на посаду президента України пан експерт підтримує.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити