У Державному департаменті США заявили, що президент Росії Володимир Путін не зможе "пережити США чи Захід", але Конгрес США має вже зараз довести, що ця ставка Путіна була "помилковою".
Джерело: речник Держдепу Метью Міллер під час брифінгу 14 грудня, цитує "Радіо Свобода"
Міллер: "Володимир Путін зробив ставку на те, що він зможе пережити Захід і що Захід ослабне, припинить підтримувати Україну, і що Росія все ще буде готова воювати, і він просто мав пережити нас. Ми це говорили з самого початку, що це була його оцінка.
Але я не вірю в це. І тому я скажу, що з боку цієї адміністрації ми чітко дали зрозуміти, що вважаємо цю ставку неправильною, і ми віримо, що він не переживе Захід і не переживе Сполучених Штатів Америки. І тепер Конгрес Сполучених Штатів має довести, що ця ставка помилкова".
Деталі: Речник Держепу США також звернув увагу, що Путін під час своєї пресконференції 14 грудня підтвердив, що, незважаючи на втрати РФ і руйнування російської економіки, міжнародну ізоляцію Росії, його цілі війни жодним чином не змінилися.
Пряма мова: "Він все ще хоче завоювати Україну, і ні від чого, що він мав на меті, він не відмовився, незважаючи на те, що його армія була відкинута від початкових цілей, незважаючи на те, як я вже сказав, вони зазнали безліч поразок на полі битви. У нього все ті ж військові цілі, які він мав із самого початку".

Цьому передувало:
    Напередодні російський диктатор Володимир Путін заявив, що мир настане, лише коли Росія досягне своїх цілей в Україні.
    Перед цим український президент Володимир Зеленський заявив, що без допомоги союзників Україні доведеться воювати з Росією самотужки, як на початку повномасштабного вторгнення.
    Протягом повномасштабного вторгнення Росії українські сили залежать від допомоги коаліції країн на чолі з США – військової, економічної, соціальної.
    Зараз потік американської допомоги близький до вичерпання, і якщо Конгрес США не підтримає пропозиції президента Байдена, то коштів у США на це в 2024 році не буде.

Інф.: Українська правда

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити