Так прокоментував відомий економіст і політик Володимир Пилипчук фінансування Ринатом Ахметовим військово-патріотичних українських таборів "Пласту" в Донецьку та Львові.
"Лід рушив... Першим з олігархів "пішов" Ахметов і почав "розкладати яйця" в різні корзини... Його нюх, що добре натренований на ДАНЄЦКІХ, йому починає підказувати, що пора орієнтуватися на бандерівців, щоб не запізнитися ???... Як відреагують "богообрані" мільярдери? Далі будуть відливати 700 кілограмові мінори з золота і відправляти в землю обітовану, чи також звернуть увагу на обездолених ними українських дітей? Як у них з нюхом?" - написав Володимир Пилипчук на своїй сторінці у Facebook.

Як повідомив учора Цензор.НЕТ, Ахметов фінансує військово-патріотичні українські табори "Пласту" в Донецьку та Львові ВІДЕО.
Компанія ДТЕК, що належить Рінату Ахметову, фінансувала два табори "Пласту" в Донецьку та Львові.
Про розваги в таборах було знято телевізійне шоу. Його ідея полягає в тому, що львівська пластунка потрапляє у найпопулярніший на Донбасі табір - "Перлина Донеччини", а вожатий з Донецька опиняється серед пластунів у Карпатах. Їх робота у "ворожих" таборах і стала основою шоу.

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити