Президент України зараз по факту не є гарантом територіальної цілісності України, йдеться у зверненні добровольчого спецпідрозділу
Оформлення власності, починаючи від 1991 року, за територіальними громадами знищить українських олігархів як клас.
7 листопада на площі Конституції під Верховною Радою прозвучало звернення спецпідрозділу "Сонечко", яке знайшло відгук серед присутніх на мітингу. У зверненні сказано те, що ви не почуєте від жодної політичної сили:

Повний текст звернення:

Звернення спецпідрозділу "Сонечко" до патріотичних сил України

Україна в небезпеці! 26 років кожен з нас спостерігає зменшення кількості населення і тотальне зубожіння українського народу.
На цій площі ми зібрались разом з вами аби запропонувати альтернативу і повернути українцям надію на гідне життя!
Основною перепоною до суспільного розвитку є зрадники та тотальна корупція в нашій державі.
Базовими проблемами на нашу думку є:
1) Втрата територіальної цілісності України.
2) Невизнання війни України з Російською Федерацією і виконання нератифікованих українським парламентом "мінських угод".
3) Невиконання Конституції та Законів України вищими посадовими особами.
4) Пограбування українців через відсутність реєстрів власників у територіальних громадах.
5) Недолугі реформи, які призвели до узаконеного загальнонаціонального геноциду і як наслідок - до тотального зменшення населення.

Виходячи з вищевикладеного і посилаючись на Конституцію України, наголошуємо на наступному:
Відповідно до 102 ст. Конституції України - Президент України зараз по факту не є гарантом територіальної цілісності України, а після визнання факту нападу Російської федерації не почав діяти відповідно до Закону про оборону і не створив ставку верховного головнокомандувача.
Відповідно до 103 ст. Президент не позбувся свого бізнесу і, починаючи з 1998 року, є олігархом, тобто людиною, яка заробляє гроші, використовуючи доступ до державної влади.
Ці факти разом із збільшенням статків нашого Президента свідчать про надзвичайний цинізм нашого напівгаранта Конституції.

Його попередник пан Турчинов теж вирішив "сховатись" за рішенням РНБО, аби не діяти згідно із законодавством України і не зупинити агресію "руського міра" всіма доступними засобами, а зараз комфортно почуває себе на посаді секретаря РНБО, хоча, на нашу думку, повинен сидіти у в'язниці!
Не забули ми і про "стіну Яценюка", яка, на нашу думку, лише підтверджує факт системної корупції та непрофесійності!

З цієї сцени часто можна почути про три системні вимоги - створення антикорупційного суду, зняття депутатської недоторканності і реформу виборчого законодавства.
Ми вважаємо ці питання другорядними, адже антикорупційний суд без зміни кримінально-процесуального кодексу не дасть бажаних результатів, а реформа виборчого законодавства без знищення олігархів як класу в Україні не призведе до кардинальних змін!
Щодо зняття депутатської недоторканості - 18 жовтня 2017 року панами Шишкіним, Хмарою та іншими активістами, була запропонована законодавча ініціатива, яка значно скоротила б шлях і позбавила б депутатів недоторканності максимум в 10-денний термін. Але подальша доля цього документу нам невідома, і питання до депутатів Соболєва та Семенченка, яким був переданий цей законопроект, у нас залишається відкритим з цього приводу.

Ми як конструктивна сила, яка не є прихильником будь-якої політичної сили, вимагаємо наступне:
1) Визнати агресію Російської Федерації проти України на державному рівні і попередити про це ООН; Внести "мінські угоди" в парламент і розірвати їх!
2) У зв'язку з можливими ознаками державної зради депутатам Верховної Ради почати процедуру імпічменту Президента України відповідно до Конституції України – це значно швидше, ніж прийняття закону про імпічмент.
2) Визнати правонаступництво нашої держави України від Української Народної Республіки в межах етнічного розселення українців станом на 1918 рік.
3) Ввести в Україні військовий стан і перевести економіку держави на військові рейки - це дасть змогу припинити переслідування наших добровольців з боку влади і неодмінно перемогти у цій війні; Хочемо нагадати що для боротьби із 700-тисячною Ічкерією - росіянам знадобилось дві війни, тому Україна, очищена від зрадників приречена на перемогу!
4) Примусити гаранта Конституції Петра Порошенка виконувати цю Конституцію в повному обсязі разом з іншими високопосадовцями.
5) Припинити пограбування українців за допомогою повноцінної реалізації 5, 13, 140, 142 ст. Конституції України і, як наслідок, створити реєстр власників та реєстр власності територіальних громад і оформлення актів на право постійного користування землею територіальних громад. Саме оформлення власності, починаючи від 1991 року, за територіальними громадами знищить українських олігархів як клас і дасть змогу запитати владу про те, куди поділось національне багатство України!
6) Анулювати медичну реформу як таку, яка протирічить 49 ст. Конституції України та інші Закони України, які протирічать 8 та 64 ст. Конституції України.
7) Гарантувати виконання ст. 14 Конституції України і припинити спекуляції щодо продажу землі!

Ці вимоги ми офіційно передаємо Михайлу Саакашвілі з надією на те, що ми станемо разом у боротьбі за виконання цих вимог, які мають об'єднати весь український народ. У випадку ігнорування наших законних вимог - залишаємо за собою право на повстання відповідно до 5 ст. Конституції України!

Влада, яка не виконує Конституцію України, не має права на існування!

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити