Володимир Пилипчук: Куди влада поділа 41 млрд. доларів?
"Хазіров" із 2010 року і до літа цього року захлинався, коли розповідав, яких успіхів вони досягли, а позавчора признався, що довів економіку України до колапсу…
Сьогодні Янукович на брифінгу з журналістами заявив, що виною колапсу є зависока ціна на газ, у результаті чого Україна втратила 20 млрд. доларів… (за моїми підрахунками - в межах 12 млрд. дол., ) АЛЕ…, але Державний борг України, коли Янукович-"Хазіров" взяли владу в Україні, вірніше  "взяли державу в свої руки" складав 193 млрд. грн., =24 млрд. дол. Сьогодні він сягнув 70 млрд. дол., плюс 15 млрд. доларів, що позичає в Росії, щоб закрити існуючі вже сьогодні реальні "дірки".
Але в такому випадку борг уже складатиме 85 млрд. дол. А 85млрд. мінус борги попередніх урядів у розмірі 24 буде 61 млрд. дол. – це ті борги, які проФФесіонально наробила "команда Непрофесіоналів" за неповних чотири роки.

61 млрд. доларів… Виникає дуже просте запитання: якщо за високими цінами на газ влада вимушена була набрати боргів на 20 млрд. дол., то куди ділися ще 41 млрд. доларів? На що, куди і кому вони пішли?.

А чи потрібен Україні такий Уряд?

Володимир Пилипчук, академік Академії економічних наук, професор.
для "Волі народу"

19 грудня 2013 р.

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити