Троє чоловіків, які брали участь у незаконній діяльності так званої "днр", здалися поліції Бахмута протягом останнього тижня
"30-річний житель Сіверська з автоматом в руках перевіряв водіїв і транспорт на блокпості терористів. Чоловік близько трьох років прожив в страху за своє кримінальне минуле і сам звернувся до правоохоронців", - повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ у своєму Facebook, передають "Патріоти України".
 
Ще один бойовик - громадянин Росії - здався поліцейським в місті Часів Яр. У 2014 році чоловік брав участь в незаконних збройних формуваннях на території Бахмутського району, йдеться в повідомленні. "Зі зброєю в руках найманець ніс службу на блокпості біля села Григорівка, а також патрулював місто. Після визволення району українськими військами чоловік втік і 4 роки переховувався в РФ, в Криму і різних областях України", - розповіли в МВС.
 
У пятницю, 30 березня, поліцейським здався ще один черговий блокпоста з Сіверська. Він нібито також з автоматом обстежував машини і перевіряв документи водіїв. "Після трирічного перебування 36-річний чоловік вирішив сам розповісти поліції про свою протиправну діяльність. Щоб отримати шанс на життя без тюрми, можна звертатися за телефоном 0-800-505-102 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів) або скористатися відповідним сервісом на сайті "Стоптероризм", - додали у відомстві.
 
Екс-бойовики скористалися програмою "Повернись додому", яка допомагає колишнім учасникам незаконних збройних формувань добровільно повідомити про це в органи державної влади. Згідно ч. 6 ст. 260 КК України, можливість уникнути в'язниці є тільки у тих, хто не здійснював тяжких злочинів проти мирного населення. Зараз поліцейські перевіряють діяльність чоловіків, які до них звернулися.
 
У той же час в "оперативному командуванні" терористів "ДНР" заявили, що їхнього соратника викрали українські військові. "В даний час військовослужбовець перебуває на території, підконтрольній українській владі, і до нього застосовувалися тортури. Є дані, що викрадений військовослужбовець відмовився співпрацювати з українськими (правоохоронцями. - Ред), після чого був замучений", - йдеться в повідомленні на ресурсах бойовиків.
 
Інф.: patrioty.org.ua
 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити