Руслана презентувала народний рух державного іміджмейкерства "Справжня Україна"
22 грудня відбулася надзвичайно сильна і продуктивна зустріч зі студентами Київського університету ім. Б. Грінченка. Були обговорені найбільш важливі і найбільш гострі питання щодо стану речей в Україні і те, яким шляхом і куди ми маємо рухатися.
Я виступила з чіткою лекцією-ініціативою створити справжній рух іміджмейкерства в Україні, який залежить тільки від кожного з нас. Кожна окрема людина має стати іміджмейкером України.

Це я сьогодні і запропонувала, обґрунтовуючи тим, що Україну атакують пропагандою, інформаційною та психологічною війною щодня, тим, що йде величезна руйнація образу й іміджу країни. У зв’язку з цим я попросила, щоби студенти усвідомили це і почали спільно діяти з нашим Агентством Іміджу України; започаткована ініціатива спрямована на започаткування спільно з Університом ім. Грінченка мейн-стріму потужного іміджемейкерства.

Я не стільки довіряю сьогодні фахівцям від технології реклами, PR, як усім нам, як громадському голосу, який інтуїтивно краще виведе і меседжі, і контент, і медійний продукт (кожен на інтуїтивному рівні може це вивести).
Я перевертаю рекламні технології з ніг на голову – не концептуально хтось нав’язує, а створюється рух і піднімається ініціатива знизу, формуючись як течія. Створення такої течії для світу було би найкращим іміджем для України, якби ми самі цю течію створили і презентували. Сам процес: що ти захищаєш, що ти носиш українську символіку.

Повна версія презентації

Виступив Володимир Лановий (доктор економічних наук, голова спостережної ради Української державної інноваційної компанії, президент Центру ринкових реформ; екс-Віце-премєр, Народний депутат України кількох скликань. Архітектор ринкових реформ і розвитку незалежного підприємництва у 90-ті роки). Він підняв питання проблеми корупції.

Також виступив Олег Афанасьєв (директор компанії Business Systems, засновник проекту Тренінг Університет Business Life, унікальної еко-системи по формуванню і розвитку молодих бізнесменів), сказавши, наскільки важливо вміти бути лідером і вміти брати на себе відповідальність, мислити категоріями повноцінних проектів.

У кінцевому результаті вже створені певна кількість робочих груп різних напрямів, які об’єднує спільна стратегія. Кожен зі студентів обирає свій напрям і почин ається робота.

Руслана Лижичко
Інф. із сторінки Руслани на Facebook

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити