Збірна України 11 жовтня переграла команду Литви з рахунком 2:0 в домашньому поєдинку відбору на Євро-2020
Україна зберігає відрив у п’ять очок від Португалії.
Бліцкриг господарів не привів до забитих м’ячів, хоча Мораес, Марлос і Степаненко могли вразити чужі ворота на перших хвилинах, але їх підвела точність. Проте, жовто-блакитні продовжували здійснювати тиск на рамку гостей, які все-таки не витримали на 29-й хвилині.
Це Руслан Малиновський зумів пройти до штрафної, обігрався в стінку з партнером, і, увійшовши до штрафного, пробив точно в ціль.

Після першого взяття воріт зміцнити перевагу українців міг Ярмоленко, але влучив своїм ударом у поперечину. І все ж, під кінець майже години гри це зробив Малиновський ефектним ударом зі штрафного.

2:0 — Україна продовжує лідирувати в групі і на п’ять очок випереджає Португалію за два тури до завершення відбору. 14 жовтня команда Андрія Шевченка прийматиме португальців на своєму полі в Києві.

Для виходу на Євро-2020 жовто-блакитним потрібно хоча б не програти на виїзді у заключному турі від Сербії з рахунком 0:6 або більше голів.

Гімн України-Дзідзьо(dzidzio) перед матчем

Україна — Литва. Відео голів і огляд матчу

Бліцкриг господарів не привів до забитих м’ячів, хоча Мораес, Марлос і Степаненко могли вразити чужі ворота на перших хвилинах, але їх підвела точність.

Проте, жовто-сині продовжували здійснювати тиск на рамку гостей, які все-таки не витримали на 29-й хвилині.

Для виходу на Євро-2020 жовто-синім потрібно хоча б не програти на виїзді у заключному турі від Сербії з рахунком 0:6 або більше голів.

Україна — Литва 2:0

Голи: Малиновський, 29, 58

Україна: П’ятов — Болбат, Кривцов, Матвієнко, Соболь — Степаненко (Сидорчук, 72), Зінченко, Малиновський — Ярмоленко (Циганков, 65), Мораес, Марлос (Коноплянка, 59)

Литва: Черняускас — Міколюнас, Клімавічюс, Гірдвайніс, Андрюшкявічюс (Шимкус, 61) — Воробйов, Вербіцкас — Новіковас, Жулпа, Голубіцкас (Ласіцкас, 72) — Лаукжеміс (Матулявічюс, 77)

Попереджені: Степаненко — Новіковас, Жулпа

Інф.: nv.ua