Із загальної Декларації прав людини 1948 року випливає право народу на повстання, якщо права людини не охороняються силою закону. Влада у державі узурпована.
Право народу на повстання гарантоване Декларацією прав людини 1948 року. Відповідно до ст. 22 Конституції України, права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними.
Кандидат юридичних наук, директор Lions Litigate Станіслав Батрин, нагадав, що відповідно до ст. 9 Конституції України, чинні міжнародні договори, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, є частиною національного законодавства України.

"З Загальної Декларації прав людини 1948 року випливає право народу на повстання, якщо права людини не охороняються силою закону. Влада у державі узурпована. Права людини не охороняються ані законодавчою, ані виконавчою, ані судовою гілкою влади. Від імені всіх юристів України нагадую, що Загальна Декларація прав людини передбачає право народу на повстання", - наголосив Батрин.
 

Коментарі

 

Коментарі  

 
+1 #1 старик 20.01.2014 11:21
Если ВЛАСТЬ пойдет на силовое решение конфликта, значит она пошла на провоцированние ГРАЖДАНСКОЙ ВОЙНЫ! но они забывают , стоит напомнить. в Чечне против трех тысяч боевиков. воевала сто двадцати тысячная армия несколько лет. и не смогла подавить восстание. и только после обьявления кремлем Кадырова хозяином Чечни, была остановлена бойня , унесшая сотни тысяч жизней. И полное разрушение страны.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити