Інавгурація Зеленського відбудеться 20 травня. Початок о 10 годині
Він піде на інавгурацію з Маріїнського парку: запрошує всіх охочих.
На церемонію інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського мають приїхати 5 президентів — Грузії, Угорщини, Латвії, Литви та Естонії.
У цей день в обраного президента Володимира Зеленського заплановано кілька заходів. Про це йдеться в програмі урочистих подій, оприлюдненій прес-службою новообраного глави держави.

Інф: Громадське телебачення

Коментарі

 

Коментарі  

 
+1 #2 Varnak 21.05.2019 12:13
Ласкаво просимо до Венесуели
Тарас Чорновіл
20.05.2019

Ну що ж, маємо країну-картковий будиночок. Доки не вибудували інституції, стійку систему влади, незворотність реформ, усе трималося на особі Порошенка. Прийшов якийсь наперсточник, і 73% лягли йому до ніг. Рада й уряд мали показати йому його місце. Показали… Наввипередки побігли втілювати мрію новічка про дочасні вибори. Бо ж кожен думає, що й собі щось на цьому добавлять.

А тут і Гройсман схаменувся – вибори ж на носі, а на них краще йти з опозиції. Та й доки він буде готувати бюджет, інші посядуть місця в парламенті. І щойно Володимир Борисович теж заявив, що подає у відставку. А коли прем’єр іде у відставку, то це за Конституцією відставка всього уряду. Відставка, якої в принципі не могло бути! У нас будуть лише виконуючі обов’язки, які будуть виключно займатися виборами – усі ж туди кинуться.

А ще ми чекаємо на місію МВФ, а вони з виконуючими обов’язки переговори не ведуть. Розумієте, про що я? Про Бєню Коломойського. Він же чітко вам ще до виборів сказав: готуйтеся до дефолту, він вигідний, олігархам вигідний. А всім українцям пора звикатися до нової реальності. Ласкаво просимо до Венесуели!

Зупинити якогось дрібного шахрая доволі легко. А коли сильні та мудрі раптом погоджуються грати з ним в наперстки?..

https://tverezo.info/post/96722
Цитувати
 
 
0 #1 Varnak 20.05.2019 17:33
Олександр Костюк
20-05-2019

Допис дуже сумний. Але, на мій погляд, немає сенсу ховати голову в пісок. В країні відбувся люмпен-переворот.

Аналогія 1918-19 років. На відміну від того періоду – чисто демократичними інструментами, тотальним пануванням ворога та його агентури в інформаційному полі. З першого ж дня пішла стрімка здача державних інтересів. Все вказує на те, що Зеленський – прикриття навіть не для Коломойського. Він прикриття для чисто кремлівської влади в Україні. Коломойського або купили, або взяли на гачок. Дуже поспішають, допоки жертва, приспана інформаційною отрутою, не очуняла і не почала опиратись.

– Заява про закінчення війни означає лише те, що Донбас буде повернуто в Україну на умовах кремля. З подальшою федералізацією інших регіонів, розповсюдженням бойовиків на всю територію України. А інакше як блазень зможе закінчити війну?
– Заява про розпуск ВР означає те, що кремль врахував помилки 2014-го. І поспішає знищити останню опору української державності. Для підтримки цих дій в Україну було оперативно прислано генерала юридичних військ Портнова.
– Вимога звільнення очільників СБУ та МО означає початок руйнації силових структур, взяття їх під кремлівський контроль.
– Заяви про «пряме народовладдя», «референдуми» та «соцопитування» означає остаточну руйнацію держави під оплески охлосу. Адже очевидно, що всі свої бажання кремль реалізує шляхом правильно організованих референдумів.
– На капітуляцію чітко вказує факт запуску соцопитувань: «ви за мір ілі войну»? Взагалі проводити під час війни, війни за незалежність, соцопитування (референдуми) на тему “чи варто воювати?”, “що ви більше хочете – війни чи миру?” і поширювати це в ЗМІ – це насправді вже акт зради і капітуляції. З боку тих, хто ці опитування замовляють і поширюють. Тому що відповідь з боку “простого народу” в будь-які часи і в будь-якій країні буде однозначна. Пересічний обиватель завжди переважно проти війни і за мир на будь-яких умовах.
– І жодна держава, в якій під час війни, а особливо війни затяжної, запускаються такі референдуми, існувати як незалежна держава не може.
– Деякі дрібні вкиди, як от вкид Соні Кошкіної про «військові будуть присягати Зеленському», спрямовані на те, щоб справжні патріоти покинули ЗСУ.

На руйнацію української державності потрібен певний час, тому протягом того часу охлос будуть присипляти чітко вивіреними дозами інформаційного дурману. Зараз здача державних інтересів вуалюється наступними тезами:

1. Та фсьо нормально, нічєво нє помєняється.
2. Хужє нє будєт.
3. Ето всьо віноват Порошенко/Луценко/Грицак і т.п. (як от в ситуації з Портновим).
4. Зєлєнскому мєшаєт ВР.
5. Та нє, ето нє крємль, всєм руководіт Коломойскій. А какая разніца Порошенко ілі Коломойскій (про це свідчить між іншим надто велика балакучість Бєні. Якби він реально керував процесом – ніколи б так не світився).

У України хороших варіантів на даному етапі немає. Або мовчки спостерігати системну й планомірну здачу держави. Або виходити на Майдан (в умовах протистояння з 73% виборців Зеленського), отримати криваві провокації, теракти, тисячі жертв і громадянську війну. І те, і інше цілком влаштовує кремль. Не виключено, що етап 2 заплановано по закінченні етапу 1 (повної здачі держінтересів, руйнації армії та силових структур).
Третій шлях – політичний опір. Але він практично нейтралізується знищенням ВР.

Що могло б врятувати державність України? Взяття якимось чином під повний контроль патріотами України інформаційного поля. Нейтралізація кремлівської агентури. Що не виглядає реалістичним. Ну, або якщо повезе – критичне ослаблення РФ внаслідок серйозних внутрішніх проблем.

https://tverezo.info/post/96672
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити