Міжнародну репутацію України буде втоптано у бруд, - Віталій Портников
Звільнення судом Володимира Цемаха - чудова ілюстрація того, як українська влада буде вирішувати питання обміну полоненими. Якщо Кремлю потрібен Цемах, а його видача Москві - плювок в обличчя міжнародним партнерам, так можна пограти в "незалежний суд" і недолугі правоохоронні органи, від яких Цемах не сьогодні, так завтра просто втече. Це і буде наш подарунок Путіну, після якого російський президент зможе зробити відповідний жест. Якщо захоче, звичайно.
А про те, що міжнародну репутацію України буде втоптано у бруд і це полегшить зближення Заходу і Росії за наш рахунок, ніхто у владі і не подумає. Там, схоже, взагалі не звикли думати на перспективу. А перспектива ця не втішає.
Про це пише політичний оглядач Віталій Портников на своїй сторінці у Facebook.

Звільнення важливого підозрюваного у справі збитого "Боїнга" МН-17 Володимира Цемаха коментує на своїй сторінці у Facebook і відомий політик та науковець Володимир Пилипчук:

- Вимога Путіна..... виконана! Взяли під козирок! Виконана, не дивлячись на те, що депутати з ЄС настійливо рекомендували Україні цього не робити...
Але, якщо Цемах втече з України, то судді Апеляцюйного суду, які прийняли таке рішення, заслуговують негайної і дострокової відправки на той світ...

Сьогодні суд відпустив фігуранта справи про катастрофу МН17 Цемаха під особисте зобов'язання.
Володимира Цемаха, ключового підозрюваного у збитті "Боїнга" 777 на Донбасі, Апеляційний суд випустив на свободу під особисте зобов'язання. У липні 2014 року саме Цемах виконував обов'язки керівника протиповітряної оборони самопроголошеної "днр", коли був збитий літак МН-17 і загинуло 298 людей.
Про це йшлося у сюжеті випуску ТСН.12:00 за 5 вересня 2019 року: 

Коментарі

 

Коментарі  

 
+3 #2 Varnak 06.09.2019 21:32
О цене вопроса
Helgi Sharp
06.09.2019

Скорее всего, Гитлянская лукавит, когда говорит, что при задержании и эвакуации Цемаха на нашу территорию не пострадал ни один военнослужащий. Журналистка В.Киртока, а также мой коллега по пребыванию в Краматорске в 2014-м, утверждают, что по результатам СОВМЕСТНОЙ спецоперации мы потеряли Александра Колодяжного – разведчика, водрузившего знамя над старым терминалом ДАП. Он умер от ран 11 июля – две недели спустя после того, как подорвался на мине.

Нас готовят к тому, что главное обмен, а не его цена. Что Цемах не так уж важен для международного следствия – обычная “пешка. Что он – раздутая подстава, на которую купились 40 европейских депутатов. Что всё инспирировано нашими же спецслужбами по мудрой задумке Зеленского. Что главное – отдельный человек, а не имидж государства.

Всё правильно, главное – человек… Вот только ценой своей репутации мы спасём отдельно взятых людей сейчас, но потеряем гораздо больше потом. Ибо, освободив моряков не по требованию международных судов и морского права, а по сценарию спецоперации Кремля, добровольно позволим “невиновному” Путину завтра взять в заложники ровно столько людей, сколько он отпустит сегодня. Просто цена вопроса станет ещё выше.

У западных спецслужб есть основополагающи й принцип – не идти на условия террористов. Мы на них пошли. А до этого потеряли 14 тысяч жизней, память о которых завтра может быть предана недальновидной сделкой с врагом.

На снимке: Народный герой и легендарный разведчик Александр Колодяжный, позывной “Кол”.

https://tverezo.info/post/102417
Цитувати
 
 
+3 #1 Varnak 06.09.2019 21:22
Путін же хоче, а малорос не може відмовити…
Mason Lemberg
06.09.2019

Якщо путін хоче отримати цемаха за звільнення наших хлопців, то треба віддати цемаха, потомушто європканасзради ла, тамкомікивопуіп уцця, тамколіявужчані жнаша, рассіянашибрать я, омеріканциубіва ютдітєйнаданбас се.

Малоросе!
Х*йло хоче, щоб Україна відмовилася від Криму, щоб його повернули в цивілізований світ, щоб з нього зняли санкції.
Щоб на решті території України створити федерацію по боснійському сценарію, в результаті чого від держави залишиться тільки назва.
Щоб орки, які вбивали наших солдат, очолили ці федерації та пильно контролювали потоки, які йтимуть тепер в москву. Дань треба платити.

Щоб, ти малоросе, підмив свою жінку і дочку, поставив їх раком і сумирно чекав, коли в твою хату прийде моторола, гіві і цемах.
При цьому дуже важливо простопєрєстать стрєлять, статьнаколєні і сойтісьпосредін є своєї хати. Тогда будєт мір.
Путін же хоче, а ти не можеш відмовити…

Вибачте.

https://tverezo.info/post/102422
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити