Російський фінансист Слава Рабинович: У Росії ніякої держави вже не існує - її демонтувало путінське ОЗУ
Путін - не президент. Інститут президентства знищений.
Зовсім пристойні і навіть вельмишановні мною люди продовжують писати свої блоги і іноді ходити на ефіри "Ехо" і "Радіо Свободи" і вимовляти слова "держава", "влада" і "президент". Набридло це лукавство. Ні, навіть не лукавство. Просто брехня. Люди, перестаньте брехати - брехати собі і брехати публічно!
Перечитайте свою власну конституцію і перечитайте Кримінальний кодекс РФ. І скажіть уже правду! У Росії ніякої держави вже не існує - її демонтувало путінське ОЗУ. Немає ніяких трьох конституційних гілок влади. Немає законодавчої влади: Госдура і Совфед - це не парламент.
Ні виконавчої влади: набрід так званих міністрів - це не уряд, а Путін - не президент. Інститут президентства знищений, уряду не існує. Ні судової влади: російські так звані суди - це не суди. Немає і четвертої, іншої нормальної гілки влади, характерної для будь-якої нормальної держави, - ЗМІ: замість ЗМІ є зброя масового ураження мозку у вигляді засобів масової агітації і пропаганди під повним контролем путінської ОЗУ. Ні інституту виборів і немає інституту мирної конституційної змінюваності влади, на всіх рівнях.
У Російській Федерації немає і федерації. Так що Російська Федерація - це не держава, а failed state, захоплене бандитами путінської ОЗУ. Слово "влада" теж не підходить: це просто бандити путінської ОЗУ, які захопили failed state. Після захоплення Росії вони і привели державу, що розвивалася, до стану failed state.
Забудьте слово "президент": Путін не є президентом і не є навіть імператором або царем - у failed state не буває ні імператорів, ні царів. Путін - міжнародний терорист, військовий, державний і посадовий злочинець, мегазлодій, садист і серійний вбивця.
Іноді мені хочеться, щоб Путін і ключові члени його ОЗГ не були б доставлені на лаву підсудних в Гаазі, де їм місце, а випробували б у повній мірі на собі те, що вони робили і роблять з Василем Алексаняном, Сергієм Магнітським, Ільдаром Дадінью, Євгеном Макаровим, Олегом Сенцовим, Ганною Павликовою і тисячами інших людей. І щоб після років 20 ось таких мук вони б вийшли звідти і пішли б по світу, як вони пустили по світу більшість людей у ​​своїй власній країні. Хоча ні. Садисти і серійні вбивці ніколи не повинні вийти з в'язниці. У мене все. Можливо, ви що-небудь зможете додати.

Слава Рабинович, російський фінансист і блогер
Інф.: gordonua.com

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити