Інф. Волі народу
Голова «Української Національної Ради» Юрій ПАЛЬЧУКОВСЬКИЙ дав коментар для порталу "Воля народу" щодо ганебних дій Київської влади:
-
Кричущий факт знесення історичних будинків на Андріївському узвозі став справжнім шоком для киян. Перед діями нинішньої влади навіть фашизм відпочиває. За часів другої світової війни у Києві було навмисно знищено набагато менше історичних пам’яток, ніж за часів правління Черновецького і Попова.
За відсутності моралі, культури і совісті столична влада перейшла всі межі у знищенні багатовікового історичного та культурного надбання Києва.
Як зупинити свавілля та невігластво сьогоднішньої влади?
Зупинити цю вакханалію може тільки організована відповідальна політична сила. Такою силою на сьогодні є політична партія «Удар», яка послідовно у своїх діях захищає інтереси Києва і киян. Віталій Кличко як лідер партії «Удар» не боїться влади і рішуче відстоює права столичної громади та активно бореться за збереження історичної спадщини Києва. Ми всі зобов’язанні долучитися до спільної боротьби за нашу рідну столицю!  
  

Коментарі

 

Коментарі  

 
+1 #10 МиколаСлавинський 12.04.2012 05:20
Борімося й переможемо. "Воля народу" має стати ініціатором порушення кримінальних справ проти тих, хто нищить Київ. Розпочнімо з Черновецького. Відразу після великого свята.МиколаСлавинськ ий
Цитувати
 
 
+2 #9 eff 11.04.2012 18:35
http://volianarodu.org.ua
Цитувати
 
 
-2 #8 Л 11.04.2012 18:31
Что с этим кличком все носятся? Нашли, блин, супергероя! Я не специалист, но он хоть раз дрался с тем, кто его выше по росту и руки длиннее? С Валуевым, например?А учитывая национальность кличка - галахический еврей- читайте биографию как его дедушка спас от немцев бабушку-еврейку - то и вовсе можно оЖИДать второго черновецкого....
Цитувати
 
 
+2 #7 Leo 11.04.2012 18:24
Надо продвигать Кличко-последняя надежда Украины
Цитувати
 
 
+2 #6 Простий 11.04.2012 18:23
Підтримую Кличко та партію "Удар", якщо буду впевненим, що у них немає бізнесу, особливо в Україні. Хоча більш ніхто нічого для киян не робить. Усі тремтять за власний бізнес. Бізнесмен при владі - злочинець.
Цитувати
 
 
+2 #5 Курнёвка 11.04.2012 18:23
Виталий Кличко - гордость Украины, но только вместе мы можем УНИЧТОЖИТЬ нашествие ненасытной саранчи на нашу
Украину.ПРдунов к ответу - за убийства, рэкет, угрозы - мы их не боимся, зато они нас - ещё как!И ахметка, и яныки, и прочая шушваль.Объединяемся! Забудем разногласия! Все на защиту Украины!
Цитувати
 
 
+4 #4 Одессит 11.04.2012 18:19
Во время войны фашисты нанесли меньше урона архитектуре Киева, чем банда Черновецкого и Попова, руководимая бандитом- рецидивистом, укравшим Межигорье !
Цитувати
 
 
-2 #3 ВМ 11.04.2012 18:17
Такою політичною силою напевно є тільки "СВОБОДА"
Цитувати
 
 
-1 #2 Имя 11.04.2012 18:14
При всём моём огромном уважении к Виталию, я бы поостерёгся делать столь категорические заявления.
Политика - это не ринг.
Цитувати
 
 
-1 #1 Jkm 11.04.2012 18:12
"За часів другої світової війни у Києві було НАВМИСНЕ знищено набагато менше історичних пам’яток, ніж за часів правління Черновецького і Попова" - блын, хто то редагував?????
Цитувати