Україна має намір протидіяти намірам Кремля повністю взяти Азовське море під контроль
У разі, якщо план Росії здійсниться, схожий сценарій може бути реалізований і на Чорному морі.
Таку думку висловив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука в інтерв'ю сайту "Апостроф". За його оцінками, в Азовському морі "ситуація дуже складна", але Україна його ще не втратила.

"Є певні сценарії, яким чином можна поліпшити ситуацію. Звичайно, не самостійно, а за допомогою наших союзників і партнерів. Такі можливості є", - вважає заступник міністра.

На питання, чи поділяє він побоювання експертів, що якщо росіянам вдасться їх сценарій в Азовському морі, є небезпека для Чорного моря, Тука відповів: "Абсолютно логічно".

На уточнююче запитання, чи ризикує Україна сьогодні втратити два своїх моря, чиновник відповів: "Так. Вибачте, у нас є взагалі ризик втратити державність, не просто контроль над двома або трьома портами. У нас є реальна загроза втратити державність, і не обов'язково військовим шляхом. Досить Рабиновичу і Мураєву, Бойку і решті цієї п'ятої колони провести більшість у парламент - і все, гаплик, України немає, а є "Малоросійська губернія".

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше президент Петро Порошенко заявив, що підтримка міжнародних партнерів допоможе зупинити блокаду Росією українських портів в Азовському морі.

Інф.: obozrevatel.com

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити