Депутат німецького Бундестагу Віола фон Крамон зазначає, що Україну від ЄС віддаляють дії уряду
"Зараз часто кажуть, що ЄС більше не має інтересу до України. Втім, 80% відсутності зацікавленості походить з боку українського уряду. Я б сказала, що не ЄС полишає Україну на самоті, а український уряд віддаляється. За останні місяці в Брюсселі і Берліні дуже багато думали про те, як прив’язати Україну ближче до ЄС", - підкреслила депутат в інтерв’ю виданню EurActiv, - повідомляє tyzhden.ua.
За її словами у цих зусиллях Європа поки що не має наміру здаватися.

«Але український уряд для нас надзвичайно все ускладнює. Чи повинні ми, незважаючи на те, що вони вже давно не дотримуються жодної угоди, все ж винагородити їх угодою про асоціацію? Тоді нам більше не потрібно буде вести переговори про угоди про асоціацію. Ми зможемо зразу винагороджувати усі держави, котрі виявляють бажання тіснішої співпраці з ЄС», - відзначила вона.

«У цьому сенсі я досить жорстка і говорю це також пам’ятаючи про людей, які зараз страждають в Україні, а таких немало. Ми знали, який Віктор Янукович бандюжка. І також знали, що він приведе з собою команду злочинців. Але ми не передбачали, що він так правитиме, що він настільки систематично зміцнюватиме вертикаль влади і наділятиме владою лише лояльних до нього людей і членів своєї «Сім’ї», - підкреслила фон Крамон.

За її словами, зараз дуже малоймовірним видається те, що український уряд виконає умови угоди про асоціацію.

«Очевидно, що уряд не вбачає в цьому жодної необхідності, а внутрішньополітичний тиск недостатньо сильний», - зазначила вона.

В той же час, депутат заперечила, що Німеччина гальмує підписання угоди про асоціацію.

«Я знаю з добре поінформованих джерел, що робилися великі зусилля, і здійснювалися неодноразові поїздки (німецьких високопосадовців в Україну – Ред.). Там побували представники різних рівнів міністерств і служби канцлера, які чітко пояснили людям чого ми хочемо, і чому ми цього хочемо. Втім, існує єдина держава, яка незважаючи на те, як поводиться Україна, виступає за підписання угоди про асоціацію, і це – Польща.  Крім неї, жодна інша держава не вважає, що за нинішньої ситуації Україна на це заслуговує», - переконана фон Крамон.

Інф.: tyzhden.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити