Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко заявив, що у найближчі кілька років Україні доведеться зіткнутися з новими економічними війнами і війнами за ресурси, які вона зуміє пережити.
Такий прогноз політик озвучив на Форумі демократичних сил у Києві 11 січня.
"Не хочу бути чорним пророком, але бачу, що в десятиліття поруч не тільки будуть економічні війни, а й за ресурси. І Україна має вистояти. Якщо раніше диктували волю хижаки, то тепер диктують травоїдні", — сказав Гриценко.
 
Крім того, він пообіцяв, що коли стане президентом, то зробить максимально комфортним життя кожного українця в Україні. Адже, наголосив він, люди — це головний ресурс держави.
 
"Бог дав величезні ресурси України. І головний ресурс — це люди. Люди, які не можуть себе реалізувати. Людям важко, бо є певний абортарій, де вбивається в зародку все яскраве, креативне, чесне. Ми повинні змінити цю систему, увімкнути соціальні ліфти, відкрити людям дорогу реалізувати себе у своїй країні. Ми це почнемо робити з першого дня. Зламаємо практику, коли президент йде до крісла і несе кота у мішку", — запевнив Гриценко.
 
Як повідомляв OBOZREVATEL, Гриценко братиме участь у виборах президента України 31 березня 2019 року. Його кандидатуру висунули на з'їзді партії "Громадянська позиція", який відбувся у Києві 11 січня. За відповідне рішення проголосували всі 265 присутніх делегатів.
 
Інф.: obozrevatel.com
 
 
 

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #2 Varnak 12.01.2019 19:06
Розслідування діяльності міністра оборони Анатолія Гриценка
17.10.2012
http://umoloda.kiev.ua/number/2159/176/76918/
Анна ЩЕПА

Військовий журналіст Центральної телерадіостудії Міністерства оборони Ігор Рудич, відомий своїм спротивом цензурі ще в кучмівські часи, вже сім років розслідує діяльність міністра оборони (2005—2007), «непрохідного» кандидата в президенти Анатолія Гриценка. До приходу Гриценка на цю посаду він розслідував діяльність міноборонівськи х посадовців від Шмарова до Кузьмука. Але, як стверджує Рудич, розслідувати стало набагато важче саме за Гриценка. Бо журналіст отримував стягнення різної суворості, аж до попередження про неповну відповідність, яке Гриценко зробив доволі безграмотно в особистому кабінеті, тому й програв у суді журналісту. Апогеєм того переслідування стала дивна автомобільна аварія, яка спіткала Рудича після прес–конференці ї про руїну армії. Саме тоді журналіст завіз матеріали в газету «Сегодня», і там на нього чатувала «Сузукі Гранд Вітара». Але й це тоді не зупинило Рудича. Днями аналіз «наламаних дров» полковника запасу Гриценка фахові військові винесли на загал під умовним грифом «Невідновні втрати» на прес–конференці ї, яка мала назву «Невдала реформа чи спецоперація».

Непрофесіонали в Міноборони чи шпіонаж?
... створенням так званої «Білої книги–2005», яка вперше в історії Збройних сил незалежної держави розкрила стан і чисельність її військового потенціалу. «Чим не знахідка для шпигуна? Чим не подарунок для чужих розвідок? Будь–яка країна не наважиться на війну, поки через ретельну розвідницьку роботу не дізнається про реальний стан чужої армії. За рік до цього «Білу книгу» робив міністр Марчук, але притомно і досвідчено, — стану наших ­Збройних сил не розкривав, — зауважує Рудич. — І для цього не потрібно вищої військової освіти».

Рудич стверджує, що Анатолій Гриценко не закінчував академій ані Генерального штабу, ані Збройних сил України. Закінчив у 1995 році тримісячні курси при Академії ­Збройних сил, але брехав, що закінчив саме Академію Збройних сил України. Цю брехню він вказував у біографії починаючи з 2005 року (на шпальтах газети «Народна армія» під час представлення) та аж до президентських виборів 2010 року. Поки його брехню не викрили разом зі мною інші офіцери."

Детальніше про ці та інші "здобутки" Гриценка на посаді міністра оборони читайте на http://umoloda.kiev.ua/number/2159/176/76918/
Цитувати
 
 
0 #1 Ігор 12.01.2019 08:11
В Україні повинен бути президент українець, і це Гриценко.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити