Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко заявив, що у найближчі кілька років Україні доведеться зіткнутися з новими економічними війнами і війнами за ресурси, які вона зуміє пережити.
Такий прогноз політик озвучив на Форумі демократичних сил у Києві 11 січня.
"Не хочу бути чорним пророком, але бачу, що в десятиліття поруч не тільки будуть економічні війни, а й за ресурси. І Україна має вистояти. Якщо раніше диктували волю хижаки, то тепер диктують травоїдні", — сказав Гриценко.
 
Крім того, він пообіцяв, що коли стане президентом, то зробить максимально комфортним життя кожного українця в Україні. Адже, наголосив він, люди — це головний ресурс держави.
 
"Бог дав величезні ресурси України. І головний ресурс — це люди. Люди, які не можуть себе реалізувати. Людям важко, бо є певний абортарій, де вбивається в зародку все яскраве, креативне, чесне. Ми повинні змінити цю систему, увімкнути соціальні ліфти, відкрити людям дорогу реалізувати себе у своїй країні. Ми це почнемо робити з першого дня. Зламаємо практику, коли президент йде до крісла і несе кота у мішку", — запевнив Гриценко.
 
Як повідомляв OBOZREVATEL, Гриценко братиме участь у виборах президента України 31 березня 2019 року. Його кандидатуру висунули на з'їзді партії "Громадянська позиція", який відбувся у Києві 11 січня. За відповідне рішення проголосували всі 265 присутніх делегатів.
 
Інф.: obozrevatel.com
 
 
 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити