"Чужа валіза без ручки": на КремльТБ пояснили окупацію Донбасу
Росія розв'язала війну на Донбасі, щоб змусити Україну визнати анексію Криму. Насправді цей регіон агресору не потрібен і навіть завдає шкоди.
Таку думку озвучив російський пропагандист, політолог Олексій Рощин в ефірі програми "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1": ВІДЕО

"Для Росії взагалі Донбас – це типова валіза без ручки. Її і тягти важко, і кинути шкода. А найголовніша проблема, що валіза ще й чужа. І що з нею далі робити? Саме тому Росія робить все. Адже не будемо самі дітьми – Донбас з чого почався? Ми хотіли обміняти Донбас на Крим. Донбас віддаємо, а Україна визнає Крим", – зізнався він.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українська журналістка Яніна Соколова, посилаючись на свої джерела в ТКГ, розповіла, що на переговорах в Мінську російська сторона озвучувала умову припинення війни на Донбасі. Для цього Україна нібито повинна визнати анексію Криму.

Цю інформацію оголошував і представник України в підгрупі з безпеки Тристоронньої контактної групи в Мінську Євген Марчук. За його словами, для врегулювання збройного конфлікту на Донбасі Україні неофіційно пропонували відмовитися від тимчасово анексованого Криму і визнати його російською територією.

Інф.: obozrevatel.com

Коментарі

 

Коментарі  

 
+2 #1 Varnak 19.08.2019 11:59
Торг іде лише навколо місця, де оте саме “посєрєдінє”
Джон Сміт
17.08.2019

“Просто так проводить встречу без ее тщательной подготовки мы не хотели бы… Если саммит проводить, то он должен быть самым тщательным образом подготовлен, чтобы было ясно, собираясь на этот саммит, что мы выйдем на политически важные результаты”. ( https://www.rbc.ua/rus/news/rossiya-vidit-smysla-sammite-normandskom-1565975915.html )

Холуйські прогиби Зеленського россіяни технічно перехоплюють і прогинають ще далі, до колінно-локтьової.
“Што ти нам даш, чтоби ми с тобой встретілісь, Зєлєнскій?” – ось правильний переклад з дипломатичної мови.

Чи здатний він протистояти тискові? Ні, звичайно. Його вже прощупали, вбивши 6 наших військових під час “перемир’я”. У відповідь – сльозні прохання до путіна “повпливати на ту сторону”.

Зеленський за можливість потусуватись перед телекамерами разом з сильними світу цього зливає наші національні інтереси. Це вже відомо всім – від Трампа до Путіна. Торг іде лише навколо місця, де оте саме “посєрєдінє”. Богдан-Зеленський вже запропонували ворогу мову, історію, культуру. Вони це озвучили, а росіяни сказали: а нам мало, хаха. Давай також можливість блокувати зовнішньо-політичний курс України для анклавів і фінансування цієї чорної діри за ваш рахунок зі збереженням усіх орків на своїх місцях. Саме це Путін озвучив під час телефонних просьб Зеленського.
За це його запросять в Білий Дім і похлопають по плечу.
Такий план.

І поки у нас на носі День Незалежності, Зеленський нашу незалежність розмінює. Бо незалежність для квартального шутніка – це термос і непотрібний парад. А їх на хліб не намажеш. І якщо люмпен не зрозуміє швидко, що шутнік втече в Ізраїль, а вони потім будуть намазувать на хліб своїх дітей, нам кранти.

https://tverezo.info/post/101320
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити