58 осіб із списку загинули в Сирії
Служба безпеки України оприлюднила дані 206 позаштатних співробітників Головного управління розвідки Генштабу ЗС Росії зі складу ПВК "Вагнера", яких СБУ ідентифікувала як учасників російського угруповання в Сирії.
Повний список, в якому вказані ПІБ, громадянство, дата народження та адреса проживання, а також інформація про те, коли загинув даний найманець, оприлюднений на сайті СБ України.

Українська спецслужба зазначає, що 58 найманців ПВК "Вагнера", загинули і померли від поранень в результаті так званого "пригожинского настання" 7 лютого в Сирії.
Нагадаємо, раніше СБУ оприлюднила дані найманців російської приватної військової компанії "Вагнер", які беруть участь у військових діях у Донбасі та Сирії. Зокрема, встановлено 1570 імен та інших даних бойовиків ПВК "Вагнер", у тому числі тих, хто загинув на території України.

У жовтні голова Служби безпеки України Василь Грицак на брифінгу в Києві заявив про те, що спецслужба встановила участь приватної військової компанії "Вагнера" на чолі з Дмитром Уткіним у конфліктах на сході України з 2014 року та пізніше в Сирії.

Інф.: dt.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити