Матвій Ганапольський: Путін підвів підсумок загибелі горизонталі влади
Про це журналіст і телеведучий сказав в ефірі "Ехо Москви".
Я вважаю, що Путін на цій прямій лінії підвів підсумок загибелі горизонталі влади в Росії. Справа не в тому, що він розпікав, лаяв, говорив "як ви, Іване Івановичу, чому до цих пір не зробили?" - ні. У людей відкладається найголовніше: люди розуміють, що тільки до Путіна. Люди покладають свої надії тільки на Путіна, люди шукають рішення тільки в Путіні.

Чому я кажу, що це страшна річ, яку він зробив? Він нівелював місцеву владу. Нема в Росії механізму, щоб, наприклад, губернатори виконували те, що вони повинні виконувати. Але ні - ми повинні чекати царя, який скаже боярам або державному інституту кволенькому: ось я сказав поставити ялинку. І вони скажуть: так-так, Володимире Володимировичу.

Він їх закреслив. Він же їх призначає, і він же своїми прямими лініями їх знищує. Якби він, наприклад, - ось кому дадуть зауваження, він би його звільнив. Тоді б для губернаторів був сигнал: не можна, щоб з нашого рівня проблема йшла на рівень Путіна, тому що можуть звільнити. Звичайно, Путін би отримав величезну популярність, звільнивши трьох-чотирьох губернаторів. Але вони б вирішували на місці. А ми з вами бачили імітацію. Це була проста імітація: "Подати сюди Тяпкіна-Ляпкина. Чому дзвонить сиротинушка, чому не зроблено?". І що, людина отримала догану?

Згадайте, як Лукашенко проводить подібні історії - він звільняє в прямому ефірі, говорить: «позбавити зарплати, позбавити премії, на місяць відсторонити» - і вони працюють. Тому що розуміють, що Лукашенко як Трамп: його гнів може впасти на голову за те, що ти не робиш.

А тут ми бачимо навпаки. Тут ми бачимо, що все побудовано для того, щоб звернулися до Путіна, і Путін, нікого не звільняючи, просто дав вказівку вирішити проблему. Це перша річ, якою, як мені здається, тут він завдав неймовірної шкоди місцевій владі - місцевим губернаторам, місцевим начальникам.

Інф.: echo.msk.ru

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити