Богдан Яременко: Чи можна приймати допомогу ворога на безоплатній основі?
Так, зі свідчень пана Ріка Гейтса у суді проти Пола Манафорта фінансового скандалу не вийде. Гейтс (помічник Манафорта, який погодився співпрацювати зі слідством, а відтак брехати під присягою йому зовсім не випадає) заявляє, що Манафорт у 2014 році допомагав Порошенку на безоплатній основі.

Та ми знаємо, що Манафорт у той же час продовжував консультувати залишки "Партії регіонів", а до того – Януковича, Ахметова, Льовочкіна, Клюєва, Колеснікова та інших.

Як можна допустити співпрацю з такою людиною, або прийняти від неї будь-яку допомогу? Особливо кандидату в президенти чи президенту, що прийшов до влади після крові на Майдані, яку пролили ті, кому він радив і допомагав раніше? Допомогу людини, яка, як нам тепер відомо, безпідставно звинувачувала і оббріхувала українські патріотичні сили в антисемітизмі. Людини, яка прикривала і намагалась виправдати незаконне з точки зору українського правосуддя ув'язнення Юлії Тимошенко.

Як можна прийняти допомогу від людини, яка безпідставно звинувачувала і оббріхувала українські патріотичні сили в антисемітизмі

В американській пресі нещодавно опублікували листування дочок Пола Манафорта, де, очевидно, непогано виховані діти скаржаться одна одній, що "батько втратив моральний компас". Але що в такому разі з моральним компасом Петра Порошенка? Чи є в нього взагалі якісь моральні засади?

Так, Банкова і Порошенко можуть усе спростовувати – не чули, не бачили, не співпрацювали і не контактували з Манафортом.

Це буде цікава ситуація. Адже тоді вони публічно вступлять в судовий процес проти Манафорта. І на чиїй же стороні? Явно, що не на стороні звинувачення – американської прокуратури, яка змусила Гейтса давати свідчення проти Манафорта. А американська прокуратура, нагадаю, розслідує втручання Росії в американські вибори.

Ось і цікаво, що вибере Порошенко – розписатися у повній аморальності (визнавши співпрацю з Манафортом), чи підіграти інтересам Росії в американському суді (заперечивши співпрацю з Манафортом)?

Бажаю зробити правильний вибір.

Богдан Яременко, дипломат, громадський діяч
Інф.: gazeta.ua

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #1 Varnak 14.08.2018 07:07
Так, гра пішла по крупному, раз дипломати найнялися в гівномети. Тільки хто йому платить, бомжиха Юлька Тимошенко, чи сам свєтлєйший ВВП? Достеменно ще не відомо, чи зустрічався Порошенко з Манафортом, а бурю в склянці води роздмухали - затурканий лохторат захаває. І, на жаль, хаває. І що з того, навіть, якщо зустрічався? Правда в тому, що цей Маеафорт Порошенкові був геть ні для чого не поьтібний, оскільки на виборах йому не було жодного гідного конкурента (не знаю, чи серед них була хоча б просто порядна людина). Он Юлька, кажуть, навіть ніч з ВВП провела, Медведчук був ліпшим другом, з Януковичем домовлялася про поділ влади на двох в Україні - і ніяких претензій. Може, поважний липломат розкаже, всупереч яким законам України суд виніс Юльці обвинувальний вирок. Насправді, розумні люди вважають, що Юлька - це злочинниця, незаконно звільнена з буцегарні, а обрання її президентом є в планах великого Пу.

Из порноспекулянтш и,
Что пред Москвою сучится,
Достойной президентши —
Вовеки не получится,

Для Юлечки Григяшши –
Публичный дом – родной,
Юльковской атаманше –
Давать на Окружной!

Стишки Сени Битого
http://sprotiv.org/16515
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити